Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék fiú lenni, mit...

Szeretnék fiú lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lányként nagyon is sikerem van a fiúknál, és nem is a lányokat kedvelem, szóval nem ilyesmi a bajom :)


Egyszerűen úgy látom, férfiként könnyebb boldogulni, egyszerűbb az élet, jobban elfogadnak, kevesebb atrocitás ér...


18 leszek nem olyan sokára, sokat sportolok, edzett vagyok, és szerintem helyes lennék fiúként is :P szerintetek belevágjak egy nemátalakító műtétbe?



2015. júl. 21. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még csak akkor fog rengeteg atrocitás érni,ha átműtteted magad! Fogadd el a tényt,és pròbáld élvezni az életed. Ne műttesd meg magad!
2015. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Áhh. Azért szerintem nem egyszerű a férfiak élete. Ha nincsen nemi identitászavarod, akkor ne műttesd magad át csak azért, hogy "könnyebb legyen" az életed... szerintem.
2015. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Fogadd el, hogy lányként születtél.Ez a helyes út.
2015. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, ha átműtteted magad, pl Amerikában az identitásodat is átírják.


Nincs identitászavarom (bár Édesanyám leszbikus, szóval elgondolkoztam rajta), de kicsit elegem van a pasikból... na jó, NAGYON...


A lányok nem tetszenek, szóval nem tudom, inkább nem lennék senkivel :D

2015. júl. 21. 23:03
 5/15 anonim ***** válasza:

4: Miért van eleged a férfiakból?


Én is gondolkodtam már azon, hogy könnyebb lenne nőként, de eszembe nem jutna átoperáltatni magam... Főleg, hogy nem vonzódok a saját nememhez. Az meg milyen dolog már, hogy átoperált leszbikus az ember? :D

2015. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne műttesd meg magad!
2015. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sajnos, itt Mo.-n sok atrocitás éri az LMBTQ (Leszbikus Meleg Biszexuális Transzexuális Queer) embereket (de leginkább a Transzexuálisokat).


Meg aztán az ilyen kezelésekt több évig is eltarthattnak.


Szóval szerintem jól gondold át.


Habár én Heteroszexuális F-ként mondom ,hogy vannak azért olyan dolgok amiért nem jó fószernak lenni pl. a kanosság. :,D


Szóval UI:


Szerintem jól gondold át.

2015. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mert, ez most talán kicsit nagypofájú lesz, de ez az igazság.... Túlságosan soknak tetszem. Mindenki elvinne egy körre, vagy többre, de ennyi, barátnőnek nem kellek.


Mondjuk megvan ennek is az oka, amit azt hiszem, tudok is, de azon nem tudok változtatni. Sajnos, vagy sem, de én kezdeményező vagyok, nagyon türelmetlen, és ha kell valami, megszerzem... e miatt kevésbé vagyok ilyen téren izgalmas, mert nem árulok zsákbamacskát, ha kell vmi/vki jelen esetben.


Szerintem egy nőnek bejön a kezdeményezés (magamból indulok ki), de ha nem kezdeményezőbb senki, akkor lehet így döntesz, mint én :) helyet cserélsz

2015. júl. 21. 23:12
 9/15 anonim ***** válasza:

UI 2:


Azon nem gondolkoztál ,hogy akár aszexuális is lehetsz?

2015. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de szeretem, ha megdugnak popsiba :D és szerelmes is szoktam lenni, szóval nem hiszem, hogy az vagyok :D :D :D
2015. júl. 21. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!