Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék fiú lenni, mit...

Szeretnék fiú lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lányként nagyon is sikerem van a fiúknál, és nem is a lányokat kedvelem, szóval nem ilyesmi a bajom :)


Egyszerűen úgy látom, férfiként könnyebb boldogulni, egyszerűbb az élet, jobban elfogadnak, kevesebb atrocitás ér...


18 leszek nem olyan sokára, sokat sportolok, edzett vagyok, és szerintem helyes lennék fiúként is :P szerintetek belevágjak egy nemátalakító műtétbe?



2015. júl. 21. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem találtad meg azt aki téged keres és nem csak megdugni akar...


milyen pasik jönnek be neked? lehet az ő felfogásuk olyan, ha te kezdeményezel akkor dugni akarsz és pont...


lehet ha más fajta pasiknál próbálkoznál már rég boldog kapcsolatban élnél...


egyáltalán szerinted megtudnál maradni egy pasi mellett?


22F

2015. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A határozott pasik jönnek be, de vhogy senki sem határozottabb nálam :D

Mondjuk ha kezdeményezek, az nyilván azt is jelenti, hogy nem csak egy ingyen üdítő a célom ;)

2015. júl. 22. 08:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Most akkor jól értelmezem, h szeretnél fiú lenni és fiúkkal kapcsolatot létesíteni továbbra is?


A nemátalakító műtét szerintem egyrészt nagyon drága, másrészt lehetsz anélkül is fiú.

2015. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, fiú akarok lenni. De az, hogy kivel szexelek, az kérdéses :) a nélkül is meglennék szerintem...


A nélkül hogyan?

2015. júl. 22. 09:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Az agyadra ment a sok meleg propaganda. Anyukád meg leszbikus, így megerősödik az az elmélet hogy amit a gyerek lát otthon az kihat a személyiségére. Ezért ne is vállaljanak a melegek gyereket.
2015. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!