Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak egy roma csajt...

Fiúk/Férfiak egy roma csajt is vonzónak tartotok vagy inkább elkerülitek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam hogy ha a származásom kerül szóba akkor máris távolságtartóbbakká válnak az előtte még egészen észrevehetően flörtölő pasik.Mostanában emiatt kezdem rosszul érezni magam,mintha a származásom hátráltatna az ismerkedésben.Pedig úgyérzem nyitott és közvetlen vagyok másokkal szemben. Nem vagyok az a tipikus cigánylány,másabb életformát képviselek mint ahogyan azt a nagy átlag elképzeli.Tanulok,dolgozom és sosem csináltam olyasfajta butaságokat..

Pont emiatt is bánt a dolog,mert egyáltalán nem teszek elítélendő dolgokat,a külsőmön picit látszik tehát nem vagyok hófehérke de ez mit sem számít..ennek ellenére is szóba állnak velem..csak ha feljön a származásom/családom mint téma egyesek feltűnően elhidegülnek sőt néhányan meg is mondták hogy neharagudjak,ne folytassuk tovább...

Tényleg ennyire taszító az ha egy lány/nő roma származású?



2015. júl. 21. 23:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Vannak elég helyes cigány lányok. Szép fekete szempár elég megbabonázó tud lenni. Főleg ha megnyerő személyiség párosul hozzá.
2015. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Moncsy0506 válasza:
Én szintén cigánylány vagyok 24 éves. 100%-osan magyar mentalista szellemben nevelkedtem,pedig anyám apám roma származású!Mindketten dolgoztak világ életükben,8 osztállyal roma létükre. Kítűnőre érettségiztem,és a felsőfokú szakviz
2015. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Moncsy0506 válasza:
gám ís. Ismerkedés szempontjából nem hátráltatott sosem,noha voltak esetek,nem is egy,h az újdonsült személy rasszista nézetei részletes kifejtése után,tágra nyitotta a száját,mikor közöltem vele,h pedig én is cigány vagyok.
2015. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

# 13

De te csak egy troll vagy a válaszaid alapján:D(igen, ha névvel írsz, akkor kereshető vagy)

2015. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Van barátnőm így csak elméleti a kérdés nálam...


Hát én megpróbálok nem előítéletes lenni, de általános kép alakult ki a romákról az emberekben amit elég nehéz "felülírni"...én már csalódtam kellemesen más előítéletem miatt, roma lányban még nem, de igazából nekem a barna bőr nem tetszik...tehát ha egy fehér bőrű kedves rendes gondoskodó lány (nekem ilyen típus tetszik) tetszene és kiderülne, hogy roma származású akkor szerintem attól még adnék esélyt neki, VISZONT! a legfontosabb dolog az lenne, hogy megismerjem a környezetét, családját, mielőtt kimerem mondani, hogy vele akarok lenni...mondjuk úgy félreteszem az előítéletet, de az alapjai miatt leellenőrzöm, hogy a lány tényleg kivételek közé sorolható...


22F

2015. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik roma lányon látszik, h roma... Amelyiken viszont igen pl mert mindkét szülője az és a bőrszíne is kreolabb, azokkal evidens, h nem létesítenék kapcsolatot még úgy sem, h bennem is van egy vonóval (apai ágon). Annyi a különbség, h rajtam nem látszik, sem a beszédemen, sem a bőrszínemen. :)
2015. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ó már kezdem kapizsgálni.Tehát az enyhén kreol bőröm és hozzá még a roma származásom taszítja el a közeledőket.


Egyébként egy újabb kérdés merült fel bennem.A többség itt is azt mondja hogy azok a roma lányok a vonzóbbak akiken nem látszik.Kíváncsi lennék rajtam mennyire látszik meg a származásom.

Ki az akinek küldhetek képet és válaszol erre a kérdésemre? (privátban)

2015. júl. 22. 09:22
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy roma lány is lehet nagyon szép, vonzó, stb. Sokan viszont nem mernék felvállalni, mivel elég elterjedt a rasszizmus. A másik ok, hogy az ember nem csak társat választ magának, de a társsal valamilyen szinten megkapja a társ családját is. És ha veled kapcsolatban le is tudja vetkőzni az előítéleteit, nem biztos, hogy egy roma családba be akarna házasodni (oké, a kérdésben ez nincs benne, de normál esetben egy kapcsolatban benne van a lehetőség, hogy együtt is maradnak a felek).
2015. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Válaszolok, ide küldhetsz képet!


Egyébként a bőrszín nem mindig taszító számomra, inkább ha azzal mosdatlanság és műveletlenség is társul.

2015. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Nekem is küldhetsz.

2015. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!