Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak egy roma csajt...

Fiúk/Férfiak egy roma csajt is vonzónak tartotok vagy inkább elkerülitek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam hogy ha a származásom kerül szóba akkor máris távolságtartóbbakká válnak az előtte még egészen észrevehetően flörtölő pasik.Mostanában emiatt kezdem rosszul érezni magam,mintha a származásom hátráltatna az ismerkedésben.Pedig úgyérzem nyitott és közvetlen vagyok másokkal szemben. Nem vagyok az a tipikus cigánylány,másabb életformát képviselek mint ahogyan azt a nagy átlag elképzeli.Tanulok,dolgozom és sosem csináltam olyasfajta butaságokat..

Pont emiatt is bánt a dolog,mert egyáltalán nem teszek elítélendő dolgokat,a külsőmön picit látszik tehát nem vagyok hófehérke de ez mit sem számít..ennek ellenére is szóba állnak velem..csak ha feljön a származásom/családom mint téma egyesek feltűnően elhidegülnek sőt néhányan meg is mondták hogy neharagudjak,ne folytassuk tovább...

Tényleg ennyire taszító az ha egy lány/nő roma származású?



2015. júl. 21. 23:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek a 18. választ adóval. Sajnos az emberek "csomagban" járnak. Vagy inkább úgy fogalmaznék, h a barátjait megválogathatja ugyan az ember, de a családját nem (csak hogy most egyéb csomagot, ami az emberekkel jár együtt ne említsünk). Tehát elképzelhető, h nekem az a roma csaj bejön teljes mértékben, független a bőrszínétől, de ha a családja számomra taszító, akkor ebből bizony nem lesz semmi. Nem, nem vagyok rasszista, de mindennek van határa és a jóból is megárt a sok.


Kép jöhet, ha gondolod kérdező!

2015. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Engem a családja zavarna. Pl. nem szeretnék egy családi összejövetelre menni ahol csak romák vannak. Előítéletes vagyok ilyen téren, szerintem jogosan, mert bőven van alapja.

Persze biztosan akadnak kivételek is, de hát nem szeretek ilyen téren kísérletezni.

Önmagában az a tény, hogy roma vagy nem lenne kizáró ok, ha amúgy minden rendben.


22f

2015. júl. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is küldhetsz.
2015. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is.
2015. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 My János 1926 válasza:
Igen vonzónak tartom
2019. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!