Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek van olyan ruhátok...

Nektek van olyan ruhátok amelyik alá nem lehet (nem jól mutat) felvenni, melltartót és bugyit?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nincs, mert olyan ruhát nem veszek meg, amiben csak hiányos öltözetben tudnék utcára menni. Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy milyen ruha alá nem lehet bugyit venni, hacsak nem egy ilyen pirosszőnyegenvonulós felsliccelt nagyestélyi, de azért az nem olyan gyakori viselet errefelé.


Olyan ruhám van, ami alá melltartót nem veszek, mert kisestélyi, és a mellrésze merevített, bélelt, vastag anyagú, vagyis tartást is ad, meg át sem látszik, de hát ebbe kvázi be van építve a melltartó rész, ergo felesleges lenne még egy. De bugyit...??? Nagyon egészségtelen és gusztustalan ötletnek találom.

2015. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan felsőm van, ami alá nem kell melltartó, mert az egy kicsit szivacsos, merevítős mellrészű míder. De egyébként nincsenek olyan ruháim, ami alá ne lehessen fehérneműt venni.
2015. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Bocsi, de ez az egyetlen opció, amit el tudok képzelni:D

2015. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a kivágott hátú ruhák. De mivel nem mennék ki az utcára melltartó nélkül, így lemondok róluk... :(
2015. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan,amihez csak hátsó pánt nélküli melltartót tudok felvenni, de nem hiszem, hogy sok olyan ruha létezik, ami alá bugyit ne lehetne venni.
2015. márc. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is van olyan amin át látszik a melltartóm illetve a legtöbb bugyim :( .De viszont nagyon kényelmes és szeretem hordani.igaz olyankor tapasztalatok alapján nem veszek alá semmit.
2015. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy hasonló mint amit a 3-mas hozzászóló linkelt csak nem szoknyája hanem nadrág része van. Egy évben csak egyszer veszem fel, de én nagyon jól érzem benne magam.
2015. máj. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!