Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhető le a 'gátlásos...

Hogyan küzdhető le a 'gátlásosság' a párkapcsolatok kiépítése érdekében?

Figyelt kérdés

Nagy problémát jelent számomra a gátlásosságom leküzdése, ha egy lánnyal vagyok. Ezzel szemben férfi társaságba mindig oldott tudok lenni, sörözünk, szórakozunk, beszélgetünk.. Hogyan válhatok kicsit "gátlástalanabbá" hogy elnyerjem a lányok tetszését?


21/F



2015. júl. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is öltözködj úgy, hogy divatosnak, trendinek érezhesd magad, és legyél ápolt, nézz ki jól. Férfiaknál ez tényleg csak odafigyelés és szorgalom kérdése.

Ha tudod magadról, hogy jól nézel ki, az az önbizalmadat is növeli.


Aztán, hát nem könnyű, gyakorolni kell. Mondjuk az segít, ha van közös téma, de lányoknál ez nehéz, ugye. Próbáld meg kideríteni, hogy mi érdekli őket, és tájékozódj egy kicsit.


Pl nézz meg olyan filmeket, amiket a csajok, és akkor már arról lehet beszélni, de ez csak egy példa volt.


Ami minden nőt érdekel, és biztos siker, az a gyerek téma.

Végezz el egy óvónő képzőt, és soha többet nem lesznek gondjaid a nőkkel. :)

2015. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, megfogadom :)
2015. júl. 26. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok sikert az óvónőképzőben


A gyerek téma meg baromira nem hatja meg a csajokat, főleg a te korosztályodat nem és amúgy sem hiszem hogy ezzel kéne kezdeni ismerkedést, még a végén azt hiszi hogy családot akarsz alapítani és őt szemelted ki áldozatnak és úgy elhajt hogy a lábad nem éri a földet.

Ha meg azért nézel csajos filmeket hogy legyen miről beszélni a lány egyből levágja hogy ez ilyen megfelelési kényszeres hülyeség ahelyett hogy saját egyéniséged lenne.


Szóval inkább férfivá kéne nevelned magad.

Menj oda a csajokhoz és beszélgess velük.

Én amikor ezt csináltam eleinte majd összecsináltam magam félelmemben de aztán ahogy egyre többet gyakorolsz rájössz hogy a csajok nem harapnak sőt inkább kifejezetten imponál nekik ha oda megy egy fiú érdeklődni utánuk.


Mostanra ott tartok hogy volt olyan lány aki azért nem adott facét mert azt mondta hogy ilyen magabiztosan tuti hogy napi 3 csajt kidumálok a bugyijából.

Szóval a túlzott önbizalom sem mindig nyerő de hát ez is elfér a tapasztalatok között.


Az hogy mit mondasz elsőre azt a helyzet adja.

Ha buszmegállóban álltok megkérdezheted hogy hogy bírja ezt a meleget. És igazából bármit válaszol abból újabb 10 kérdést lehet feltenni.

De akár neki is mehetsz a csajnak aztán sűrű bocsánatkérések közepette szeretnéd meghívni egy kávéra a mekibe vagy bárhol ahol vagytok.

Végtelen mennyiségű dologról lehet beszélgetni vagy rákérdezni de ha nem jut eszedbe semmi mert éppen nem vagy olyan spontán akkor gyárthatsz előre is valami dumát.

Én ilyenkor a lány horoszkópját szoktam kérdezni de mivel én értek hozzá és általában a csajok csípik ezért órákat lehet beszélgetni és lehet terelni a témát bármerre.


Akármit is csinálsz legrosszabb esetben lepattint a csaj és te ugyebár kisfiúként erre legszivesebben elsírnád magad de egy férfi az mosolyog egyet és oda megy a következőhöz.


Mint az élet más területén itt is a gyakorlat teszi a mestert. Eleinte izgulsz aztán ahogy bele jössz már élvezed a laza dumcsit a csajokkal.

2015. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!