Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha én az ilyen...

Normális ha én az ilyen nyaralást szeretem?

Figyelt kérdés
Nem szeretek egész nap a parton ücsörögni, szeretem megnézni a környékbeli látnivalókat is.
2015. júl. 29. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális, menj pszichiáterhez
2015. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Buzgómócsing vagy. Egész évben, minden nap keményen dolgozunk a megélhetésért és talpon vagyunk, kell egy hét amikor a napágyban bepótoljuk az elvesztegetett energiát.
2015. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Kár, hogy bezárt a Lipót, az ilyenek, mint te, odavalók. Nagyon komoly pszichózisod lehet.
2015. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek punnyadni, engem is igazán egy sok látnivalóval, élménnyel gazdag csavargás kapcsol ki.

Nem tartom magam emiatt abnormálisnak.

2015. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek a parton pihenni is, meg nézelődni is. Nem kötelező csak az egyiket csinálni :)

Mi most úgy voltunk, hogy két nap városnézés, aztán egy hét pihi. Az egész éves meló után nagyon is jól esett a semmittevés. Még bírtam is volna tovább. Persze esténként elmentünk egy-egy programra. Szóval élmények voltak a parton kívül is.

2015. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nem értem ezért miért lennék abnormális, mert egy nyaraláson nem csak a parton szeretek ülni, ha nem ide-oda elmozdulni is.
2015. júl. 29. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
szerintem is abnormális vagy, ilyet senki sem csinál.
2015. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
mivan kérdező Lipótról szabadultál??
2015. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, alapvetően mindenkinek a munkájának az ellentéte a kikapcsolódás.


Aki pl. pultos, az nem fog szabad idejében kocsmázni. Aki ülőmunkát végez, az aktívan akar pihenni, sportolni, világot látni. aki légiutas kísérő, az örül ha végre otthon van. Aki meg egész nap fizikai munkát végez, az punnyadni akar.

2015. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!