Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól, hogy a...

Ti nem féltek attól, hogy a születiket, vagy az egyik szülőtök meghal és egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek,pedig már felnőtt vagyok, nem otthon élek, nem betegek, de sajnos az élet kegyetlen és akármikor akárhogyan elveheti tőlem őket. Régebben sokat veszekedtünk mindkét szülőmmel, most is néha, de amióta külön élünk, ( mivel felnőtt vagyok ) nem szoktunk veszekedni, inkább ingerülten beszélünk egymással. Sokszor bűntudatom van, mert nem tudhatjuk hogy mikor találkozunk utoljára. Ti is így vagyok vele vagy csak én vagyok ilyen betegesen félős?
2015. aug. 1. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A halal az elet resze ugyanugy mint a szuletes. Folosleges miatta felni mert elobb utobb ugyis bekovetkezik
2015. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes ettõl tartani, de azért ne éld az éltedet rettegésben és ne goldolkodj túl sokat ezen, hisz úgy se tudhatja senki mit hoz a jövõ. Amit tenni tudsz, az csak annyi, hogy megpróbálsz kibékülni velük és élvezni az idõt, amit velük tölthetsz. Ha vallásos vagy idmádkozz esetleg esténként értük, az meg tud egy kicsit nyugtatni :)
2015. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!