Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki érez hasonlót?

Viven kérdései kérdése:

Valaki érez hasonlót?

Figyelt kérdés
Nem is tudom miért de amikor óra van az iskolában olyan jól érzem magam;figyelni kell;feladatokat megoldani és sok érdekeset tudunk meg.Amikor vége az óráknak olyan jó erzesel vagyok teli aztán amikor leülök házit csinálni és szóbelit tanulni ugyanugy nem le írható szavakal érzés telit el.Amikor pedig mindent megcsináltam olyan elegedetnek és nyugodnak érzem magam.Főleg a dolgozatokhoz szeretek készülni olyan jó *-*!Ilyet olvasaskor is érzek de ha nem tudom csinálni a házit és tanulni mert beteg vagyok olyan ideges és nyugtalan vagyok.Valaki érez ilyesmit vagy csak én vagyok így egyedül ezzel? 15/l
2015. aug. 3. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem a véleményt kértem arról hogy milyen volt a. sulija hanem azt kérdeztem ki érzi ezt amikor tanul.Van jogom felháborodni és ezek a nevetéstől konyezo szmájliid ah és ez a sajnaltatas pntoz le hablacsa...
2015. aug. 5. 11:23
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem a véleményt kértem arról, hogy milyen volt a sulija, hanem azt kérdeztem ki érzi ezt amikor tanul." Oké... De te arra voltál kíváncsi, hogy más is érez e ilyet a tanulás iránt és mi erre válaszoltunk, csak meg is indokoltuk, hogy miért utálunk/szeretünk tanulni...

Van jogod felháborodni? Igen, van hozzá jogod, de te a nagy semmiért háborodtál fel.

Nevetéstől könnyező? :) Hát rajtad csak nevetni tudok. És ennyi ideig gondolkoztál azon, hogy mit írj vissza?

Amúgy tetszik a helyesírásod, ötöském. :D

2015. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jaj dugulj már!Többé nem reagálok a re hulyesegedre...

Képtelen vagyok szembeszállni szellemi vitába egy fegyveretlen emberrel!

Nem gondolkodtam sokáig csak nem vagyok te aki itt élje az életet hogy másoknak beszoljon!A helyesírás pedig és mi van ha sietek kapkodom hogy valamit reagáljak amit írtok és ez a billentyűzet funkció zavar egyet irni akarok mást ír ki.Gyokerkedj máshol további szép napot ha olvasód!

2015. aug. 9. 12:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Melyik kezemmel fogjam a fejemet, kislány? xDDDDDD

Na, akkor kezdem is a válaszomat erre a zagyvaságra amit össze okoskodtál nagy nehezen. :"D

Nos én nem itt élem az életemet, csak gyakran felnézek mikor unatkozom és válaszolok kérdésekre. És amúgy is, az egyik válaszomat szinte pont akkor írtam ki, mikor te is írtál egy kommentet, szóval ne verd nekem itt a nyálad, hogy én itt élem az életemet és hogy nem gondolkodsz a válaszaidon sokáig...

Többé nem reagálsz a hülyeségemre? Jaj de kár, pedig jól szórakozom. :)

"Képtelen vagyok szembeszállni szellemi vitába egy fegyveretlen emberrel!"

Az fegyvertelen és nem fegyveretlen. Amúgy nincs nálam semmilyen fegyver, például kés stb... :D

De nyugi, mielőtt jönnél okoskodni, hogy nem értem mire értetted, tudom jól mit akartál ezzel mondani nekem. :)

Amúgy ne is szállj szembe még egy "fegyveretlen" emberrel se, mert nem fogsz kikerülni győztesként a "vitából".

Na de, minek sietsz az írással, ha tudod, hogy úgy is félreütöd a billentyűt, mivel olyan kancsal vagy? Akkor írj szépen és lassan, hidd el be fog válni! ;)

És ha gyorsan is írsz, akkor miért nem nézed utána át és javítod ki a hibákat te ész? Ráadásul nem értem, hogy például a hosszú és rövid o betűt mégis hogyan tudod félrepötyögni? Olyan messze van a kettő egymástól, hogy azt el sem hiszed...

"és ez a billentyűzet funkció zavar egyet irni akarok mást ír ki"

Na jó és te vagy kitűnő tanuló, hát most írjak vagy nevessek ezen? :D

Jól van, megyek "gyokerkedni" máshová, de úgyis válaszolni fogsz, szóval fölösleges lenne itthagyni téged végleg. :P

2015. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!