Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire?

Miért izzadok ennyire?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar leizzadok...elég ha csak futok 30 métert... mit tudnék ez ellen csinálni???
2015. aug. 8. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ilyen melegben mindenki izzad
2015. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nagyon durván :D más haverom egyáltalán nem izzad én meg meg tiszta víz vagyok :D
2015. aug. 8. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenki más
2015. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az rossz ha ilyen melegben nem izzadsz. Befújta magát a izzadásgátlóval most meg nem tudja lehűlni. Ő úgymond mindig fülledt melegben van(amiről gondolom tudod, hogy nem a legjobb dolog)
2015. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. Alig látok olyan lányt, akinek utcán sétálva forróságban verejtékezik a homloka, izzad a teste. Hogy csináljátok? :) Én férfiként kimegyek 1 percre a napra, már csorog a fejemről az izzadtság, a hátamon meg nagy foltban vizes az ing, póló.

Viszonylag egészségesen étkezem, rendszeresen többfélét sportolok, elhízva sem vagyok.

2015. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor ugyanabba a cipőben járunk :D
2015. aug. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!