Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam és senki...

Rosszul érzem magam és senki sem hisz nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szedtem antidepresszánst pánikbetegségre,szóval pánikbeteg vagyok most lett csökkentve a gyógyszer amúgy is mindig rossz a kedvem,de most olyan mély szomorúságba estem hogy elmondani nem lehet. Úgy érzem szorít a mellkasom,szorongok a legrosszabb dolgok jutnak az eszembe régen is jellemző volt ez,de most a kötelességeim sem érdekelnek nem tudok aludni/enni mert mindent feleslegesnek érzek és meg akarok halni csak mert nincs értelme semminek.


A fő baj,hogy próbálok segítséget kérni,de azt hiszik a barátaim stb hogy hisztis vagyok vagy megjátszom magam és mindig bajom van,pedig komolyan rosszul érzem magam és nagyon kellemetlen ez. Nem csinálok vagdosásokat meg az ablakon se ugrik ki,tehát semmi ilyen nem történt nem műbalhézok. Mit tehetnék?


2015. máj. 27. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél valakivel beszélni én meghallgatlak, írhatod akár privátban is.
2015. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a betegséget egy olyan ember aki nem volt benne, vagy nem szakember, azaz hozzáértő nem fogja soha megérteni, nem csak feléd nem értik meg, hanem mások felé sem. Próbálj neten sorstársakat keresni és azokkal beszélgetni, illetve szakembertől aki erre a betegségre szakosodott segítséget kérni. A barátokkal, h nem értenek meg az most ne emésszen, erről igazából ők sem tehetnek csak mivel így van nem is igen tudnak mit komolyabban kezdeni vele.
2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom ezt a pszichiáterem is mondta,hogy általában nem nagyon értik meg mások és ha engem zavar akkor tenni kell ellene. Egyébként csak azért örülök,ha van kivel beszélnem ,mert tudom hogy sokszor hibásak a reakcióim és ebből is adódik ez a probléma sorozat. Össze szoktam hasonlítani magam ,,normális" emberekkel és úgy próbálok cselekedni.
2015. máj. 27. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj az, hogyha "normális" emberekre nézel és hozzájuk hasonlítod magadat, én is így tettem, deha gondolod priviben beszélgethetünk ezekről, én már túl vagyok hál égnek a pánikbetegségen.
2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!