Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiú vagyok ha rosszul esett...

Hiú vagyok ha rosszul esett az hogy majdnem annyi idősnek nézek ki, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

Többet is megkérdeztem van aki konkrétan 20-nak néz vagy 22-25. Volt aki azt mondta kinézek 29-nek is pár kép alapján.

most ezt vegyem úgy hogy öreg vagyok és búcsút mondhatok a fiatalságomnak?Ezt hogy dolgoztátok fel?30éves nőként úgy érzem nem találok párt magamnak mert a korombeliek is idősebbnek néznek ki és már elegem van mindenből az életből.



2015. aug. 13. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az idős nők között is vannak ilyen beképzelt, hiú jellemek. Vén halálra várók, ráncosak, alig van hajuk meg foguk, aztán 2 kg smink van a fejükön. Egyből a hullakozmetika jut ilyenkor eszembe. Hát üdv a klubban Nagysága! :-)
2015. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

elmondom neked hogy eddig csak egy valaki nézett 28-29-nek a többi mind 23-25-nek max...


nem vagyok vén te barom.... és igen hiú vagyok és királynő szóval befoghatjátok a pofátokat...

ennyi...

2015. aug. 13. 20:00
 13/15 A kérdező kommentje:

Amúgy nézzél már meg egy 16 éves lányt kb. 22-nek néznek ki mostanában..és ahhoz képest én jól tartom magam mint egyesek.nem vagyok elhízva csinos igényes vagyok...


am.az ázsiaiak más rassz szóval ők minden europait idősebbnek néznek pl nem csak engem na ...szóval lehet téged kedves 25 éves 30-nak nézne mert mondjuk más vagy mint ők... ennyi. elről nem tehetsz mások a gének.minden ázsiai babaarcú...jó nekik szerencsések..

2015. aug. 13. 20:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor, ha meg vagy magaddal elégedve miért írtad ki a kérdést. :-P

Apropó én örülnék ha 30-nak néznének, mert jó esetben kinézek 18-nak sajnos.

Hogy jön ide a mongoloid rassz, és Ázsia?

2015. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha nagy morcosan is, de lefogadnám, ha 30-nak néznének.

56F

2015. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!