Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lenne a hibás?

Ki lenne a hibás?

Figyelt kérdés

Ma a barátom szokásához híven sietett, de nem voltunk hivatalosak időre sehova. Ezért kapkodtam és rosszul kapcsoltam be a karkötöm ami alul kettétört.


Egy drága ékszerről van szó amit a nagyszüleimtől kaptam.

Most kereshetek ötvöst aki szépen megtudja csinálni és javítathatom a saját pénzemből.

Nagyon sajnálom, mert szeretem ezt a karkötöt és hamarosan jön a nagymamám aki keresni fogja. Ha pedig megtudja hogy eltört nagyon ideges lesz.


Barátomat nem igazán érdekli, szerinte nem kellett volna mindennap hordanom és nem történik ez.

Úgy érzem a barátom a hibás,mert megint csak ok nélkül kapkodtam miatta és most a karkötöm lett az áldozat.


2015. aug. 13. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a helyzetben nincs olyan, hogy hibás. Eltört, ez van, el kell fogadni.
2015. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

értem szóval ha apám szól, hogy azonnal menjek és én lerántom a laptopot sietségemben akkor apám a hibás mert szólt? furcsa gondolatmenet...


22F

2015. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én eleve nem hordanék nagy eszmei értékkel bíró ékszert magamon a mindennapokban. Az előbb-utóbb elhasználódik, vagy elveszted, ellopják, leesik stb. A családi ékszert otthon kell őrizni, ritkán, alkalmanként, nagyobb eseményeknél felvenni, s továbbhagyományozni az utódokra.

A barátodat nem fűzi hozzá semmilyen érzelmi kötődés, így az ő szemében csak egy ékszer.

Egyáltalán nem hibás a barátod, egyszerűen most ezt hozta a helyzet.

2015. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy a hibás, ügyetlen voltál.
2015. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet a nagyszülőd a hibás. Ha nem adta volna az ékszert, akkor most minden oké lenne. Így miatta kell kifizetned a csináltatás költségét.
2015. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Véletlen volt, senki nem hibás.

Te törted el, ha nem szeretnél megválni tőle, neked kell megcsináltatnod a saját pénzedből.

2015. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a 15kg-s 11 éves éhező kisfiú a hibás, aki a világ túloldalán kibányászta a földből az alapanyagot az ékszerhez.
2015. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!