Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne legyek...

Mit csináljak h ne legyek ennyirr depis?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy csak 12 éves vagyok. Szerintem nem nagy problémám van viszont leírom. Szóval van egy testvérem aki kiskora óta nem velünk lakik. A mamámékhoz közel járt iskolába így ott lakott hétközben. Hétvégén szünetekben itthon tengette napjait. Egyre jobban kezdtünk eltávolodni. Ellenem fordította a nővéremet.. Elvette tőlem.. Mármint a mamám. Anyáékat alapból utálta.. Na mindegy nem ez a lényeg.. Szóval 3 hónapja nem tartjuk a kapcsolatot egy konfliktus miatt. Egy időben próbált engem is anyáék ellen fordítani de neki nem sikerült annyira. Én is utáltam a szüleimet pszichológiushoz jártam anyáék tudta nélkül hisz olyan trauma ért.. Nem tudtam feldolgozni. Kiderült anyám öngyilkos akart lenni, apám lopott 25 évesen akkor még nem voltam meg. Anyám megcsalta apámat. Anyának az anyja megcsalta a nagypapámat aki azért lett öngyilkos. Meg a betegsége miatt. A nénjém a pótnagypapám miatt halt meg. Úgy volt kocsiban utaztak és belehajtottak egy kamionba. Ezt nem tudtam. Megálmodtam lejátszódott a baleset a fejemben szörnyű volt. Haragudtam anyáékra miért nem mondták el ezt. Tudom h kicsi vagyok hozzá meg minden de szerintem jogom van tudni milyenek a rokonaim.. Régebben nevelőszülőknél is voltam 2 hetet próba időre úgy volt odakerülök. Mivel volt h 1 hétig nem volt villanyunk, a tenyeremen rengeteg szemölcs volt. Na és ott tök jó volt.. Sok gyerek, akikkel jól kijöttem. Már nem akarok elmenni itthonról de azt hiszem nem ide tartozom.. Most jöttek ezek a tünetek.. Pl.: állandó rosszkedv, étvágycsökkenés (40 kilóról lefogytam 31re 2 hónap alatt kb.) stressz, jegyek romlása. Nem mondhatom el ezeket anyáéknak.. Tudom h nem nagy probléma de kérlek segítsetek.. Nagyon rossz. :( nem gondolkoztam öngyilkosságon meg semmi... Ja és a közelben nincs pszichológus.. És anyáéknak nem szólhatok mert ők nem tudják h én tudom ezeket a dolgokat.. Segítsetek teljesen kivagyok. :(

2015. aug. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

kérd meg őket, hogy mehess vissza, vagy pedig találkozhass a barátaiddal

(amúgy egy gyermek kiemelésénél, beilleszkedésénél, kimondottan előírás foglakozni azzal, hogy a gyereket a legkisebb "trauma" érje, mert megszoott környezetből pakolni oda-vissza, jobbra-balra, aár életre kiható töréseket is szülhet.


felmenőid eseteibe ne lovalld bele magad, mindenkinek megvan a saját sorsa és élete, törekedj hogy a tiéd szép legyen.

2015. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű.. De ez nagy probléma ezek amiket leírtam?
2015. aug. 13. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én asztmondom szard le, foglalkozz magaddal és ne érdekeljen semmi, én eszt csinálom ha probléma van, elmegyek inni, hazajövök és mivel semmi nem érdekel nincs mi zavarna, nem aszt mondom hogy menj el inni, de éld az életed, és ne gondolkozz annyit, történnek dolgok, de túl kell rajta lépni, lessz ami lessz, ez nem rajtad múlik majd...
2015. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem tudomm. :(
2015. aug. 13. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Járj el otthonról, barátaiddal, ha otthon vagy menny be a szobádba, hallgass zenét, nézz filmet, gépezz,chatelj, csak akkor menj ki ha éhes vagy vagy házimunkát kell csinálni, utána menj vissza, de azért ne legyél bunkó a szüleiddel, csak viselkedj ugy ahogy szoktál velük, pl köszönsz, megkérdezed hogy vannak, és utána bemész a szobába, ez azért jó mert eltereli a gondolataid, mondjuk előfordulhat hogy egy kocka leszel, de nem leszel depis
2015. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi tényleg h ilyen hülye de valaki írja már meg légszi privátba mi köze a szemölcsnek a villanyhoz 0.o bocs megegyszer de eskuszom nem ertem.
2015. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerinted mi??? A szemölcsök nem egyből jönnek ki hanem szépen lassan. És 1 éve vannak meg és leszarja nem visz orvoshoz.. Nekem kellett elmennem. Talán elgondolkoztál volna, ezt elhanyagolásnak nevezzük... És van még pár dolog de úgysem venne senki sem komolyan hisz 12 éves vagyok.. Szval mind1.
2015. aug. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!