Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért védik sokan a menekültek...

Miért védik sokan a menekülteket, amikor molesztálnak már nőket és csak pusztítanak?

Figyelt kérdés

Délen lakok egy nagyvárosban és legutóbb ültem a buszon. Szó nélkül leül mellém egy néger és folyamatosan bámul, vigyorog és még rám is köszönt, hogy szia. Összehúzódtam és rá sem mertem nézni, gondoltam, majd békén hagy. Végig ott lesett amíg le nem szállt, hogy mikor nézek majd felé kb. belebújt a képembe. Amikor leszállt, még vigyorgott és integetett is és jó hangosan köszönt, hogy szia.

Mégis, mit képzelnek, legközelebb szó nélkül majd rámmarkol? A tv-ben neten meg sokan itt védik őket, hogy jaj szegény menekültek. Én komolyan félek, hogy egy ilyen majd egyszer jól megerőszakol, ha megyek haza a munkából (és van 300m a buszmegállótól a házamig, nincs autóm és egyedül élek, szóval nem tudom megoldani, hogy azt az utat kísérettel tegyem meg).

Akik védik őket tudatában vannak egyáltalán, hogy milyen veszélyt jelentenek? Nagyon fel vagyok zaklatva, mert azon kívül hogy ott ültem a buszon, egy másodpercig nem voltam kihívó, ki sem voltam festve, munkába mentem (nem mint a rendőrös videókon, hogy te tehetsz róla ha a férfi bánt).


2015. aug. 17. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert egyreszuk rozsaszin alomvilagban el, es nem hiszi el ezeket amiket mondasz, vagy probalja mentegetni oket, hogy a tobbseg nem ilyen. Masreszuk tudja, de az meg szandekosan akar artani, mert gonosz.
2015. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 blazefire válasza:
0%

Igen ez már rámenősség,ilyenkor el kell ülni és határozottnak kell lenni- tudja hol a helye.


DE! A menekült és hogy bűnöző ,neveletlen az nem egy dolog. Nem minden menekült akar ártani,de többségük mégis olyan sorsra jut hogy lopnia kell.Nem tudjuk mik az okai amiért az ismeretlen ember így viselkedik - azaz lop. Lehet egy családja van és boldogulni akar.

A rémségekről amik Afrikában,Irakban,Szíriában történnek nem is hallunk .Én sajnálom őket,mert mindenki boldogulni akar ,de ez persze senkit sem ment föl a törvények alól.

2015. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 blazefire válasza:
Igen a lopásnál vannak súlyosabb tettek,ezeknél már jobban lehet látni mennyire rossz jellemű a menekült.Lopást példának hoztam fel.
2015. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az még a legkevesebb lenne, ha "csak" lopna, vagy elvenné a pénztárcámat (sosem hordok sok pénzt magamnál). Engem az aggaszt, hogy annyira más a kultúrájuk, úgy gondolják, erőszakkal nekik szabad bármit elvenni, ami megtetszik. A nőket állatoknak tekintik és ezt nem akarják meglátni a szemellenzősök. Attól félek, hogy majd megsokszorozódik a Bándi Katák esete, csak addigra már késő lesz, mert annyian beszabadulnak, egy olyan országba, ahol még az itt született bűnözőkkel is nehéz.
2015. aug. 17. 13:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne lopjon. Ne bunozzon.

Nem erdekel, hogy "miert" teszi, az legfeljebb enyhito korulmeny lehet, vagy inditek, de NEM MENTI FEL.

A torvenyt be kell tartani.

2015. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Má nem azért, de még nem hallottam ,hogy menekült lopott, rabolt vagy erőszakoskodott volna és rendőrségi eljárás se indult még ilyen esetben, az ő kultúrájukban sem lehet erőszakkal elvenni mástól dolgokat azt meg hogy hangosan köszön hogy szia vagy bámul téged nem érzem annyira fenyegetőnek és valószínűleg ő se annak szánta.
2015. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

ezért védik a menekülteket, mert nincs jobb dolguk.

van aki még életében nem látott migránst, csak az ilyen szenny hírportálokon mint az index, blikk, meg hasonlók, onnan tájékozódik.

aztán leül otthon a kis számítógépe elé, és elkezdi írni a semmit.

én Bp-en élek, elég sokat járok a keletinél, és láttam azt az igénytelenséget amit ezek az emberek ott művelnek.

lenne lehetőségük normálisan viselkedni, de cseppnyi jelét sem mutatják annak, hogy erre hajlandóak is lennének.

mindenhol szét dobálják a szemetet, pedig akkora szemét tárolók vannak kihelyezve hogy simán elbírná azt a rengeteg ember hulladékát.

hangoskodnak, üvöltöznek, ha elmegy egy csinosan felöltözött csaj akkor fütyülnek neki kb 30-an, a gyerekeikre nem vigyáznak, sokszor azt sem tudják merre lehetnek "úgyis majd vissza jön" mentalitás lehet szerintem.

ezek az emberek elmaradott országokból vándorolnak el, ahol elég antiszociális életkörülményekben élnek.

nem csoda ha nem tudnak viselkedni, mivel nagy részük azt sem tudja mi az hogy kulturáltan viselkedni, egy olyan idegen országban ahol ingyen élnek, ahol ingyen orvosi ellátást kapnak, ahol semmiért egy petákot nem kell lerakniuk.

kb egy hónapja volt a Kossuth Rádióban a 180 percben egy riport, ahol a migráns kérdésről volt szó.

konkrét adatokra már nem emlékszem sajnos, de arról volt szó hogy milyen sok ország nem kér már a bevándorlókból.

a svédeknél ha jól emlékszem már 7 nőt erőszakoltak meg a bevándorlók.

a franciáknál már teljesen elszabadult a pokol, alig tudják kezelni a helyzetet.

arra nem emlékszem hogy melyik ország mondta azt, hogy fontolgatja kilép az unióból ha ez a migráns áradat továbbra is fenyegeti őket.

sokan azzal sincsenek tisztában, hogy ezeknek az embereknek a nagy része semmi elől nem menekül, csak a szegénység elől.

tudják, hogy itt befogadják őket mert van pénz rá.


ugye anno volt az a 7000 magyar cigány, aki "kimenekült" Kanadába, mert itthon üldözték őket, terrorban tartották, közvetlen életveszélyben voltak minden nap.

tudták hogy ha ezt mondják Kanadában, akkor azonnal menekült státuszt kapnak.

aki akar utána nézhet, hány 10 milliárdokkal károsították meg Kanadát, és még törvényt is módosítottak, hogy többet ilyen ne fordulhasson elő.

ezzel arra akartam utalni, hogy persze vannak akik tényleg háború elől menekülnek, de döntő többségben semmi másért nem jönnek Európába, csakis azért mert tudják hogy itt ha jól beszélnek, akkor jól járnak.

nem értem azt sem, hogy az ellenzék miért fogja a pártjukat?

elég egy kevés józan paraszti ész hozzá, hogy könnyedén ki lehessen számolni mennyi pénz mehet el egy nap, egy bevándorlóra.

kaja, rendőrök, orvosok, egyéb emberek, utaztatás és még sorolhatnám.

legyen csak 2000ft/fő/nap, ami elég szerény becslés szerintem, és ha ezt beszorozzuk 1500-al (durván annyi embert kell kezelni naponta) ki is jön a napi 3 millió forint, de ez sokkal több lehet, sokkal sokkal több...

szóval akik bírálják a fidesz "migráns ellenes" politikáját, és befogadnák és eltartanák az adófizetők pénzéből a végtelenségig ezeket az embereket, hát tehetnek egy szívességet.

egy valami biztos, ennek nem lesz jó vége.

Magyarország amúgy sem büszkélkedik korlátlan anyagi forrásokkal, hogy ezt a pénzt ne a magyar családokra kelljen költeni, hanem inkább ingyenélő bevándorlóra.

aki pedig elkezd nekem fröcsögni, hogy ilyen olyan rasszista szar vagyok, annak üzenem hogy lépjen ki a valóságba, és nem a 4 fal között egy monitor mögé bújva ossza az észt.

2015. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert most ez a ,,divat" a sok retardált liberális előbb segít egy sárvérűnek mint egy magyar hajléktalannak. Szánalmasak mind
2015. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos az emberek nagy része ilyen, hogy amíg nem tapasztal meg saját magán valamit, addig könnyedén nyilvánít ki vakon irreális dolgokat, utána pedig csak mentegetőzik. Az alapján értelmezik csak a világ történéseit, hogy a saját aspektusukból mit látnak, nem gondolkodnak átfogóan, hogy egy más helyzetben lévő ember vajon mit érezne, reagálna, gondolna.

Nekem szerencsére nem volt még személyes tapasztalatom a bevándorlókkal, viszont pontosan tudom, hogy milyenek, ezért nem is mondom azt, hogy jaj, túlreagálod, miért bántanának, csak menekülnek a háború elől, hanem inkább azt mondanám, hogy bárcsak együtt mennénk a munkába vezető úton, nehogy meg merjen támadni valamelyik muszlim, amelyiknek vallási meggyőződése, hogy joga van megerőszakolni Téged, mert nem tértél meg és kihívóan öltözködsz szerinte, mert látszik az arcod.

Nagyon rossz irányba halad a világ...

2015. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sün Integré, eddig is hülyének tartottalak, de most olyan mélyre mentél, hogy kezdtem azt hinni, hogy trollkodsz csak. :D
2015. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!