Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk,17 évesen gáz, ha a lány...

Fiúk,17 évesen gáz, ha a lány fél a csókolózástól, illetve attól, hogy erontja? 17/L

Figyelt kérdés
Volt már első "csókom" ha lehet így nevezni, 3 évvel ezelőtt,viszont azóta nem,mivel nem vagyok az a típus,aki mindenkivel össze-vissza csókolózik :) Emiatt kissé félek ettől :) Tényleg nem nyafogni szeretnék,csak kíváncsi vagyok. Nem tervezek most senkivel semmit,csupán egy kérdés.

2015. aug. 21. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, de nincs is mitől félni, ha abba a helyzetbe kerülsz, menni fog mint szekér a lejtőn:D
2015. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele gond. Főleg ha még tapasztalatlan vagy ilyen téren. Nem gáz. Ahogy az 1. írja, ha odakerülsz menni fog, ahogy az első csók is megtörtént.
2015. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Normális dolog, hogy félsz, de nem fogsz semmit se elrontani
2015. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt, még aranyos is, viszont azt nem lehet igazán elrontani. :) Nem attól lesz egy csók jó, hogy valaki ezerszeres rutinnal, mérnöki pontossággal hajtja végre.
2015. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg még az elso sem volt meg. az gaz? Pedig nem vagyok az a tipikus luzer srac fajta...

18

2015. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Nem,de nem is kéne elzárkóznia tőle,ha csak a félelem miatt,mert minnél tovább nem csinálja,annál jobban fog tőle félni.
2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy gáz:)17f
2015. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!