Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek melyik férfitípu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekvinitus kérdése:

Lányok nektek melyik férfitípus értékesebb?

Figyelt kérdés
Aki remekűl teljesít a testiség területén de személyiségét az együgyű egoizmus jellemzi, vagy az aki vízszintes helyzetben is állandóan botladozik, de a megértést és más emberek lelki problémáinak befogadóképességét ha matematika nyelvezetű összehasolításban 1-től a végtelenig osztályozzuk, erősen a végtelenhez tart?

2015. febr. 11. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hibás a kérdés. Egy együgyűen egoista képtelen remekül teljesíteni az ágyban ahol fontos a másikra figyelés.
2015. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első. A második is együgyű, mert hagyja, hogy lelki szemetesnek nézzék, csak még bénázik is hozzá.
2015. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, hidegen hagyna mindkettő.
2015. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
A második nekem. A legfontosabb emberi tulajdonságnak tartom ugyanis, ha valaki megérti a másik embert és segít a lelki problémáiban. Az, hogy testi szempontból annyira kiemelkedő, nem érdekel, ha lelkileg a támaszom és mellettem áll. Az egoizmust meg gyűlölöm.
2015. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kassziopeia akkor te az ezüst középutat választod. Az jó, csak kicsit unalmas.

4-es válasz, azt hiszem egy igazi unikum vagy ebben a mai szexszupercentrikus világban.

2015. febr. 11. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne unalmas, szerintem ez a kettő típus amit leírtál lenne rohadt unalmas. Az egyik egy hülye idióta akivel valószínűleg nem nagyon jönnénk ki, a második meg valami két lábon járó szeretetszolgálat, baromi idegesítő lehet és még szexelni se tud.
2015. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott annak kívánok egy mindenben együgyűen egoista szeretőt :D :D


Amúgy meg ha a jól szexelő csak a szexben figyelmes szexpartner akivel a lelki kapcsolat nulla, illetve egy hideg, az érzelmeit másban nehezen kimutató férfi vagy egy béna szerető, de lelkis pasi közt kéne választanom akkor egyik sem. Minden eddigi választottam valahol a kettő között volt.

2015. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kassziopeia: :D :D
2015. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt a két példát mert szélsőségesek. És tapasztalatom szerint a lányok többsége bevallva, bevallatlanul,vonzódik a jellem periférikus emberekhez.
2015. febr. 11. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:

egyik se

24L

2015. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!