Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szerényebb jövedelmű/anyagi...

A szerényebb jövedelmű/anyagi helyzetű srácokat nem feszélyezi a párválasztás/ismerkedés során, hogy csórók?

Figyelt kérdés

Nem kellemetlen,hogy nem telik olyan dolgokra,mint a több pasinak és nem érzik magukat kevesebbnek a többi srácnál?

Nem ciki kimondani a lánynak,hogy: "Erre nincs pénzem." " Jövőhéten kapok fizut." Az túl drága nekem." ?



(Immáron 3. alkalommal teszem fel ezt a kérdést,remélem,hogy ebben a formában sem a GYIK cenzorok sem a kisebbségi komplexusos proli fiúcskák nem sértődnek be miatta.)



2015. aug. 25. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9: Oké. Csak kicsit irritál, hogy ha valaki hülyeségeket ír, azt egyből mindenki férfinak tartja. Mintha csak egy férfi lehetne hülye. :D


Kérdező: Te elvárod, hogy a férfi anyagi biztonságot nyújtson, ellenben te mit tudsz neki biztosítani?

2015. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy jól szituált férfit akarsz magad mellé, még nem kell lenézned a szegényebbeket. És igen, fontos az anyagi biztonság, de úgy tűnik hogy te ezt magadnak nem tudod megteremteni, ezért akarsz mindenáron gazdag férfit szerezni magadnak. Akkor végülis ki a proli senki? Nyilván azért nem kellesz a jólszituált pasiknak, mert te sem vagy az, és tudják hogy egy pénzéhes perszóna vagy. Felvilágosítanálak, amit művelsz egyenértékű a prostitúcióval. De nem értem minek teszed fel ezt a kérdést ennyiszer? Azt hiszed hogy majd valaki a pártosra áll? Vagy mit vársz? Komolyan nem értem.
2015. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kislány csórók a szüleid?Ez ciki
2015. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 FüligJimmy88 ***** válasza:

Ha nem haragszol először is megfordítanám a kérdést: a bizonytalan anyagi helyzetű, bizonyos szubkultúrához tartozó lányokat nem zavarja, hogy csak egy két lábon járó pénztárcát látnak egy pasiban?


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: én a részemről úgy döntöttem hogy egyenlőre inkább magányos leszek mint csóró. A legutóbbi szerelmem 600 ezrembe fájt, az azelőtti meg még sokkal többe. De nem bánom, leckének jó volt. És az csak pénz. Habár az utóbbi hölgyeménynek egy nagyon jó barátságom végét is köszönhetem, azt viszont annál jobban bánom. Na mindegy, ennyit rólam.

Az odáig rendben van, hogy egy nőnek fontos, hogy a pasi stabil anyagi hátteret biztosítson. Ez genetika, ősidők óta így van, hogy az asszony az otthont tartja rendben a pasi meg a megélhetést biztosítja, csak manapság nem mamutcsülköt kell hazacipelni, hanem csak a brifkót. Ott van a bibi amikor a nő CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a brifkót nézi, nem azt, akinél a brifkó van. Pontosabban nekem aztán nem baj, én tudom honnan jön a pénzem, szóval felőlem minden nő azzal a maffiózóval jár akivel akar. Vagy kivénhedt filmrendezővel, vagy mit tudom én...

Szóval jusson eszedbe, amikor egy ilyen proli kis poets legközelebb elküld melegebb éghajlatra: nem neki van kisebbségi komplexusa, legfeljebb csak azon van kiakadva, hogy lehozná neked a csillagokat, de te nem látsz tovább a pénztárcáján.

2015. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na hallod, nem tudnék annyira "kisebbségi komplexusos proli fiúcska" lenni, hogy foglalkozzak egy olyan csajjal aki emiatt lenéz
2015. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező Linda vagy Timi a keresztneved?
2015. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Erre nincs pénzem." " Jövőhéten kapok fizut." Az túl drága nekem."


Ezt hívják úgy, hogy magyar valóság. Vagy szerinted miért mentek ki több százezren külföldre? Nem kalandvágyból...

2015. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!