Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek azzal a sok...

Ti mit tennétek azzal a sok bevándorlóval, akik napi szinten ezreivel jönnek be az országunkba?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 13:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Gyere már le a déli határra! Szted ha így viselkednek és így állnak mindenhez akkor dolgozni is fog? Kizárt...
2015. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek szólt...bocsi.
2015. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Amúgy már nálunk is jönnek át, a Román határon. Ugye bár ott semmi kerítés nincs, csak határkő,meg tábla. És úgy jönnek át mintha vörös szőnyeg lenne előttük. Az elmúlt pár napon is fogtak el már párat. Tőlünk csak pár kilométer a határ, biciklivel 15 perc alatt ott vagyok a határnál kb.
2015. aug. 28. 14:12
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem megyek le, látom a pályaudvarokon eleget, de pont ezért írtam, hogy szükség lenne rendes rendfenntartásra, nem erre a teszetoszaságra, hogy van is kerités meg nincs is, oda is ütünk, de nehogy fájjon. De annak aki bizonyít több helye lenne, mint a társadalmunk egy bizonyos részének, mert az a nagy rákfenénk, hogy a magyar embernek minidg büdös a munka, de ha más dolgozik már az is fáj neki és azért és panaszkodik.
2015. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálnám, megkérdezném mi az úticélja, felpakolnám egy buszra, és már vinném is a következő határhoz (Ausztria).
2015. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
busz járatot vezetnék be ami elviszi őket oda ahova akarják
2015. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
gulag
2015. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért nem lehet továbbengedni őket, most is ott tüntettek a keletinél, hogy "Germany, Germany". Hát akkor menjenek oda, és majd a németek azt csinálnak velük, amit akarnak, most nehogy már mi legyünk az egész EU szemétlerakó-helye.
2015. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy ha tovább engedjük őket akkor az egész "európai kultúrkörnek" véget vetnek? Meg kell védenünk a hazánkat... és a haza nem csak egy ország, hanem minden, ami az identitásunkhoz tartozik.
2015. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Célbalőnék!
2015. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!