Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hiányzik a gyerekkorotok?

Nektek hiányzik a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés

Nekem egyre jobban. Mondjuk csak az általános iskolás időszak. Mikor a srácokkal kimentünk bicózni, a nagyobbak a pályán fociztak és azt vártuk, hogy megkérdezzék, akarunk-e játszani (persze nem tudtunk). 11:45-kor hazaérni iskolából és egy vajas kenyér társaságában kiülni egy dombra a haverokkal, és élvezni, hogy gyerekek vagyunk.


A középiskoláról és az egyetemről nem beszélek, mert onnantól kezdve undorító az egész történet. A bulik és az ivászat tönkre tesz mindent.


Nektek hiányzik a gyerekkor?



2015. aug. 30. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is a gyerekkor, mert elfogadom az idő múlását, hanem az a felhőtlen boldogság érzet...
2015. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik a történetemből, benne van... az elején. :D


Szerettem gyerek lenni, de nem sírom vissza. Úgy volt kerek egész, ahogy volt. Az életem egyre jobb és jobb ezért minden értelemben visszalépés lenne újra kölökként élni.

2015. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

általánost nem szerettem, közé suli egy rémálom volt, viszont a 2 év technikum annyira jó volt, hogy repetát is vettem belőlle és 4 év lett belőlle :D (2 szakma egymás után) annyira tetszet az a suli, hogy csak emiatt le akarok diplomázni és vissza akarok menni oda tanítani ;)

itt már 19 voltam és 23 évesen hagytam abba, legszebb korszakom volt :)

2015. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább az önfeledt szabadság/felelősségérzet hiánya hiányzik, hogy most már értem miként, s hogyan működik az élet. :D 22/f. :D
2015. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

11:45-kor értél haza? Jó világ lehetett, nekem általánosban bent kellett lennem alsóban 4-ig, felsőben meg 2-3-ig.


Egyébként igen. Mióta dolgozom azóta teljesen ki vagyok akadva és nagyon sokszor eszembe jut, hogy milyen nyugodt és gondtalan volt a gyerekkorom. Ha tehetném, visszamennék az időben és újra 5-6 éves lennék.

2015. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon. főleg ilyenkor nyáron jön elő minden élmény.nagyon hiányzik a gyerekkorom.:( de úgy vagyok vele mint te csakis az általános sulis éveket sírom vissza..
2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
A sajátom nem,maga a gyerekkor igen.
2015. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én úgy visszamennék és megváltoztatnék mindent,nekem az általános sokszor rossz volt,de még mindig jobb,mint a középiskola...az szörnyű volt..most így utólag mindig úgy csinál az agyam,mintha jó lett volna,de hogyha hirtelen visszaképzelem magam,és esetleg bemegyek oda,akkor rájövök hogy katasztrófálisan rosszul éreztem magamat.Aztán 1 év technikumra jártam még ott,ahol megbuktam.Az az év volt a legrosszabb..kommunista szerű épületben kellett lenni hetente egyszer...tanműhelyben,de utáltam...aztán meg egy srác miatt maradtam aki belém zúgott,aztán később emiatt én is belé(amolyan óvódás plátói volt)és azért is maradtam egy évet érettségi után,de közben lett barátnője,és örültem,ha egy hónapban 2-szer láttam őt egyáltalán a suliban,akkor már nem nézett felém sem,előző évben meg nem volt bátorságom még ránézni sem,mikor folyton mindenhová követett és nézett.xD mint valami hülye tragikomédia.Aztán most jelentkezem ugyanabban a városban csak másik suliban 2 éves képzésre...de inkább egyetemre kellett volna mennem mint a nagyok...mintha az lenne a normális,annak aki okos...olyan hülyén érzem magam..bocs,ez nem is ide tartozott,csak jól esett leírni.
2015. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán csak az a rész hiányzik nekem,amikor az utcán lógtam egész nap a haverokkal. :D
2015. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!