Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire lehet leginkább szükségük...

Mire lehet leginkább szükségük a keletiben ragadt anyáknak, kisgyermekeknek?

Figyelt kérdés

Az ellenszelet és a rosszindulatot most kérem hagyjuk.


Bevallom, menekültellenes vagyok, nagyon is. De ami ott megy, nem tudom elfordítani a fejem. Vidéki vagyok, de ha a közeljövőben úgy alakulna, hogy átutazom a keletin, mire lenne szükségük, amivel segíthetek? Akár egy szendvics, akár egy csomag pelenka, akár egy jó szó.


Egyáltalán hogy látják el ott magukat? Ők bejárnak a városba? Van rá pénzük?


2015. szept. 3. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ételre.


De én nem csak az anyáknak és a kisgyermekeknek adnék. Szerintem a többi nőnek, és a férfiaknak is szükségük van rá. Persze aki randalírozik, annak nem adnék.

2015. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Aha, és hogy akadályozod meg, hogy ne támadjanak le a videós módon? :(

Babaholmi, kész. Az nem kell az agresszor férfiaknak.

2015. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, én minden nap járok arra, és a férfiak (mert java részük az) a mekiből és a többiből eszik. Nem éhesek. Aki eldobál ételt, az nem éhes. Kisgyerek cuccokat viszont nem biztos, hogy kapnak, vagy be tudnak szerezni.
2015. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Világos. De a kérdés arról szült az anyáknak, kisgyerekeknek mire van szükségük. A kérdező felvetette a pelenkát, mi a babaápolókat, kisruhákat. Inkább ezen ötletelj.
2015. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
Mire lehet leginkább szükségük? Hát arra, hogy eljuttasd őket Németországba, hogy az ottani szerencsétlen adófizető állampolgárok pénzén élősködjenek tovább évekig! A magyarokat leszarják, téged is, meg az adományodat is, ezt millió tüntetős videón megnézheted... Nekik csak a németektől remélt havi 1500€ kell, persze munka nélkül, nem dolgozni mennek ők, ők a "menekültek". Érdekes, hogy az okostelóját mind ki tudta menteni a nagy menekülés közben, csak a papírjaik vesztek oda... hagyjad már ezeket az újromákat, mert csak pazarlod a pénzedet. Nincs a közeledben egyetlen éhező nyugdíjas sem, ha már valakin tényleg segíteni akarsz?
2015. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

Ezek nem értékelnek semmit,nem is adnék nekik semmit.


Mindenhol eldobálják a ruhákat,takarókat,kajákat. Minek ezeknek bármi is???


Inkább a magyar hajléktalanoknak kéne segíteni,ők legalább értékelik.

Én is volt,hogy egy hajléktalannak vittem 5 db zsömlét,téli szalámit,virslit, és a kutyusának egy 3 kg-os kutyatápot. Nem győzködött hálálkodni.

Ezek a migránsok meg csak tüntetni,szemetelni,szét szarni,hugyozni tudják a Keletit. Tűnének innen a pi....ba...


Örülnének,hogy befogadja őket egy ország erre ez a hála???

Bocs nem lehet ezt ellenségeskedés nélkül tűrni.Mikor késsel egymásnak mennek,meg a rendőröknek.Hát grat. Önkénteskedjen aki akar csak ne csodálkozzon ha majd leszúrnak,szét ütnek.

2015. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Ezeknek segíteni?Hallottam ezt azt akik elküldték az illetőt mert segíteni akart nekik.

De ezeknek semmi se jó,kapnak ételt meg tököm tudja még mit ezek az ingyen élők és nekik nem tetszik...akkor meg mit vannak még itt.

2015. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Biztos nagyon sok pénzt érdemel az, aki eldobálja az ételt.


- Egy a témától teljesen független valaki.

2015. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
28%

Akik a kaját eldobálják, Mekire van szöveget nyomják ész nélkül:


- a mekiben FRISS kaját kapnak, okoskáim, míg a szendóból a párizsi zölden mászik ki, mivel nem tudják hova tenni. Zabálj te romlott kaját, aztán fosd össze a sátradat.


40 fokban okoskák hova tegye a zabálni valót, hogy ne romoljon meg?


A kérdésre visszatérve, szerintem törlőkendők, babacuccok, eldobható pelenkák, mert rengeteg a kisgyerek.

2015. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!