Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az? Hogy a barátaimn...

Miért van az? Hogy a barátaimnak ha segítségre van szükségük én mellettük vagyok de ők.

Figyelt kérdés
Mièrt van az hogyha a barátaimnak segitsègre van szüksègük ( pl. valami bántja őket) èn meg probálok segíteni ès megoldani a problèmát. De ha nekem van valami bajom akkor ők símán el intèzik egy „jobbulást”, „sajnálom” szöveggel.Pár nap óta kicsit lehangolt vagyok.. Komolyabban most tünt fel az hogy nekem bármi bajom van egy-kèt szóval el van intèzve.. De ellenben nekik bármi bajuk van kisebb regènyekkel probálom segíteni őket. Nagyon közel állok a barátaimhoz ès nagyon fontosak nekem. De vajon èn vagyok olyan fontos nekik ? állitólag bármit megtennènek nekem.. De valahogy nem kötöm az orrukra mert már mièrt is. Úgyis csak megbántanám őket aztán meg vigaztalhatom..
2015. júl. 21. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél okosabb, jobb emberismerő valaki, és minél többet gondolkodik, annál kevesebb barátja lesz, mert rájön dolgokra. Akinek sok barátja van, az nyilván sose gondolt még bele ebbe. Erre is van válaszom! Azért, mert ha sok ember között oszlik el a teher,akkor az jóval kisebb, jelentéktelenebb lesz, így inkább csak a pozitív dolgokat vesszük észre köztük. Nincs mindegyikre időnk, mindenkitől kapunk egy kicsit, ami éppen akkor, jókor, jó időben elég is tőlük. De ezek nem barátok. Ha az egyik ilyen barátodra lennél hagyatva, a többiek segítsége nélkül, akkor látnád mennyire barát. Csak annyira amennyire a többi. Külön-külön semmit sem érnek.
2015. júl. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fel a fejjel! :)
2015. júl. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek önzők.Mindenki csak a saját családja, problémájával van elfoglalva.Rohanás az élet.Mindenki rohan valahova.Ezek a rohanások a napi élethez kellenek.Nézz szét ott ahol élsz, mit tudsz segíteni,amivel másolnak könnyebb lesz.És marad idő mosolyra,közben beszélgetni is lehet.Az Internet nagyon sok fiatallal kicseszett, mert rajt lógnak mindig és nincs tartalmas baráti kapcsolat miatta.Jó ha van net,csak tudni kell hasznàlni.Mondjuk napi egy,másfél órát.A baråt meg legyen a szülő, egy kutya.
2015. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátság kölcsönös kapcsolat. Ha nem viszonozzák a segítségedet, akkor nem a barátaid, és csak kihasználnak. Ne hagyd magad kihasználni, állj ki magadért, és akkor lehet, hogy kevesebb barátod lesz, de azokra majd számíthatsz.
2015. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm a válaszokat.. Többet számítottak nekem mint hinnétek.

De mégsem mondtahtom meg neki hogy ,,Hé figyelj te kihasználsz nem leszel barátom". NA jó ez enyhén túlzás de hogy tegyem ? Ne foglalkozzak velük vagy ha bajuk van tegyek úgy mint ők ?

2015. júl. 24. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!