Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondják az emberek,...

BettyBuble kérdése:

Miért mondják az emberek, hogy szükségük van egy legjobb barátta?

Figyelt kérdés

Az összes ismerősömnek még az anyukámnak is van legjobb barátnője. Mindenki azt mondja, hogy várjak türelmesen és majd lesz már bele fáradtam a várakozásba. Úgy érzem, hogy valamiből kimaradok! Valaki tudna segíteni és/vagy tanácsot adni!

16/L



2014. dec. 30. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak várni kell, hátha valaki majd a legjobb barátnőd akar lenni, hanem azért tenni is. Ha nem csak ilyen divat legjobb barátnő, akkor annak tényleg oka van.
2014. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Belefáradtál a várakozásba? :D Ez jó..


De hogyhogy nincs barátnőd? Nekem már az általános elsőben volt... 16 év alatt nem barátkoztál össze egy osztálytársnőddel sem?

2014. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak várok én próbálok ismerkedni de a barátságok egy hónapnál tovább nem szoktak ratani! Általában csak kihasználnak és ez egy idő után unalmassá válik!
2014. dec. 30. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy kihasználnak? Egy barátság adok-kapok-ról szól..
2014. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem csak várok én próbálok ismerkedni de a barátságok egy hónapnál tovább nem szoktak ratani! Általában csak kihasználnak és ez egy idő után unalmassá válik!

Amúgy nem azt írtam, hogy nincsenek barátaim hanem nincs olyan akiben teljesen meg tudnék bízni! Ez azért nem mind1!

2014. dec. 30. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
26 évesen belefáradtál. Én dupla annyi vagyok mint te, barát és barátnőm se volt soha, millió +1 próbálkozásom ellenére sem. mit mondjak akkor én?
2014. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod,ki a neked való barát anyag.Ha mindig ugyanabba a típusba botlasz bele,jobb lenne,ha az önismereted fejlesztenéd.Barát akkor születik,ha szívből vágysz a lelki társadra és ő ugyan úgy rád és ezért képes vagy változni is.
2014. dec. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz fiúkkal.
2014. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha belefáradtál a várakozásba, úgy kell neked! Egy legjobb barát nem fog csak úgy az öledbe pottyanni. És ha tettél is érte, akkor nem eleget, vagy sült halakkal vagy körülvéve
2015. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!