Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik utáljátok a...

Emberek, akik utáljátok a kövéreket! Mit gondoltok, ha olyan kövér emberrel találkoztok, aki már változtatott az étrendjén és sportol annak érdekében, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy született meg, hogy két srácot hallgattam beszélgetni, akik utálják a övér embereket.

AZ ilyen emberek mit gondolnak akkor, ha például látnak egy kövér embert futni az utcán/salátát enni stb.?

Ugyanúgy lenézik őket, mint a tunyuló, chipszabáló embereket?



2015. szept. 4. 19:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
12%

én alámulok hogy valaki nem szereti a kövéreket! más ember lesz a külsőjétől? NEM! sőt, általában ők nem lesznek ...hát nem jó emberek :D

Anyukám sem egy vékony ember, mégis a világ legjobb anyukája, és nap mint nap embereken segít.

És kedves első válaszoló: ha nem fut, vagy sportol, általában kell hozzá a lábad (a sporthoz), akkor hogy fogyjon le?? A kórósan kövérek, azok már nagyon nem tudnak fogyni, mozogni, de akik igen, azok fussanak és egyenek salátát :)

2015. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

1 vagyok.

Ezer meg egy mozgásforma van ami nem terheli a térdét. Úszhat, sétálhat, gyúrhat stb

Én pl hetente egyszer sétálok vagy 10 kilométert a hegyekben, így fogytam 5 kilót.


Aki van olyan igénytelen, hogy hagyja hogy elhízzon annak már a személyisége sincs rendben.

2015. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én sem szeretem őket, de ha látom, hogy tesznek a fogyásért, azt nagyon megtudom becsülni. Én azokat a kövéreket nem szeretem, akik azzal jönnek hogy "csont a kutyáknak kell" aha. Köszi. Ez csak egy kis "nyugtatás" a számukra, mert olyan lusták, hogy semmit nem képesek tenni a szép alakért. Na ezeket a kövéreket utálom. Aki viszont tesz a fogyásért, annak respect
2016. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg lesz.arom hogy valakinek van-e feleslege vagy nincs. Az a baj ezzel a mai világgal, hogy mindenki a másikkal van elfoglalva, ahelyett, hogy a saját tyúksz.aros életét tenné rendbe, mert amíg máson köszörüli a nyelvét, a saját portáját is rendbe tehetné. Vannak nagyon kövér és nagyon sportos barátaim is. Rohadtul nem a kilóik száma érdekel, nem ez alapján választottam őket barátaimnak. Ha jól érzi magát kövéren/soványan, semmi jogom bírálni őket.
2017. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!