Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehetek ilyen, hogy 19...

Miért lehetek ilyen, hogy 19 évesen teljesen alkalmatlan vagyok az életre? Ez mitől alakulhat így?

Figyelt kérdés

Először is ami a legfontosabb, nulla vagyok emberi kapcsolatok terén, senki nincs aki kedvelne, akivel egyáltalán beszélhetnék. Ezenkívül nehezemre esik megkérdezni utcán, vagy akárhol ha valamit nem tudok. Nehezemre esik elintézni hivatalos ügyeket, és eltájékozódni egy nagyobb városban. És a vasúttal való közlekedés az ami nekem egyáltalán nem megy, pedig másoknak tök egyszerű, én nem értek ahhoz se. És igazából nincs semmi amihez különösebben értenék, még a hobbimban is béna vagyok.

Mentális gondjaim is vannak, bár nem vagyok szakember, de szerintem szociális fóbia és depresszió együtt. Meg az biztos, hogy az emberek emberszámba se vesznek, egyes emberek bár nem ismernek, szinte ijesztő az az undor és utálat az arcukon, amivel elmennek mellettem. Mások meg csak megbámulnak. Mondjuk kinézetileg is, olyan lehetek mint egy zombi amikor pl. az utcán sétálok.

Mitől válhattam én ilyen életre alkalmatlanná, miért nem lehetek olyan egészséges, mint a többiek? És lehetne ezen még bárhogyan változtatni?


2015. szept. 5. 07:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Életcélom sincs semmi igazából, és már életkedvem se látva az emberek viselkedését velem. Csupa gyűlöletet kapok és semmi szeretetet
2015. szept. 5. 07:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Mergezo szulok c. konyvet.
2015. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az önsajnáltatáshoz talán értesz, meg helyesírásod se rossz.
2015. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fiatal felnőttként az tök normális hogy még nincs gyakorlatod a hétköznapi ügyek elintézésében, mert aki soha nem utazott egyedül, az jó hogy elveszve érzi magát a vasutálómáson.

Már nincs ott a szülő magadnak kell elintézni a dolgokat, idővel majd belejössz.

2015. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,van hogy anyám elmegy 1-2 hétre és ilyenkor magamnak kell elintézni mindent.

Főzni,takarítani,boltba járni,postára stb.

Én akármilyen városba megyek,előtte mindig nézek egy térképet,és mivel jó a memóriám így megjegyzem az útvonalat.

Nálad szerintem a gond az hogy mindent a szüleid csinálnak,és így nem csodálom hogy nem boldogulsz az életben.

19/F

2015. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért jó érzés,hogy nem csak én vagy így 19 évesen.:D 19/L


Csak annyi,hogy engem nem érdekel,ha nem vagyok szimpatikus az embereknek....bár soknak az szoktam lenni...de ettől függetlenül sem mennek rendesen az emberi kapcsolatok.Ronda nem vagyok...az meg hogy sokszor én is szerintem zombisan nézek,nem érdekel...mi közük hozzá?Lehet alvászavarom van és azért nézek ki úgy,mi közük hozzá,nem igaz?:D de nekem a legnagyobb gond a közlekedés,pánikolok,ha egyedül kell közlekedni,vonatozni nem merek...hát még ha Budapestre kellene mennem és ott közlekedni...Jézusom.xD de a legnagyobb baj az,hogy nincsenek céljaim.Nem tudom mi való nekem és úgy érzem már elkéstem mindennel.

2015. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezekből, amiket leírtatok sok minden igaz rám. Nekem is nagyon nehéz ügyeket intézni, utazni, ismeretlen közegekbe menni. Nehéz emberi kapcsolatokat kialakítanom, bár annyi előnyöm van, hogy bevonzok 1-2 embert és vannak így barátaim. Sokat gondolkodtam már azon, hogy miért van ez, szerintem genetika lehet nagyrészt.

21/f

2015. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!