Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jár az eszem egy srácon,...

Miért jár az eszem egy srácon, akit csak 2x láttam? Nincs esély, hogy megtaláljam, ugye?

Figyelt kérdés

Még ősszel láttam egy srácot a metrón felszállni, ott szállt fel ahol én is. Nagyon megtetszett, pont az esetem. Következő héten ugyanazon a napon bár korábban végeztem, megvártam azt az időpontot, amikor előzőleg láttam és akkor is megjelent! Egy másik sráccal beszélgetett szóval nem mertem odamenni pedig már jól rákészültem a feladatra, hogy megszólítsam hősiesen valami kamuürüggyel... Aztán utána több héten még vártam ugyanabban a megállóban ugyanazon a napon és időben, de nem jött. Mivel egyetemistának tűnt félek már már is az órarendje. Nincs esély, hogy megtaláljam, ugye...? :(

185 vagy afölött volt, egyetemista korú, világosbarna haj, és több fesztiváli karszalag is volt rajta, köztük Fezen és Rockmaraton - ezeket tudtam biztosra felismerni közülük.

(A pesten hallottam-ban próbálkoztam de (túl) hamar levették :( )

Egyéb ötlet azon kívül, hogy felejtsem és legközelebb ha nagyon tetszik valaki menjek oda hozzá?

18L


2015. márc. 7. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem én vagyok az, de ismerj meg engem hátha én jobban bejövök
2015. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

A fesztiválok oldalán nézted a buli fotókat?

Ha valamelyiken kiszúrnád,akkor az egy jó kiinduló pont lenne.

2015. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2, erre nem is goldoltam, nagyon köszi! :D
2015. márc. 7. 21:27
 4/7 anonim válasza:

Az előttem válaszoló nem mondott hülyeséget, nézd át azokat a fotókat. A lényeg hogy keresd!

Én is úgy jártam mint te csak én táborba ismerkedtem meg a sráccal, ő volt-a te szavaiddal- az esetem. Hát csak annyit tudok , h Gábornak hívták és Pesten lakik. De még mindig nem mertem megnézni és végigkeresni az összes Gábor nevű 14 éves korú srácot. Hát ez van, és ezért ne járj úgy te is mint én :)

Üdv, 12/L

2015. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig 1200 képet néztem végig az egyik fesztiválról, és szerintem ez a képmennyiség több is, mint ahányan voltak, de így se találtam őt :/
2015. márc. 22. 17:34
 6/7 anonim válasza:
Na, lett valami? :D
2017. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi :D
2017. márc. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!