Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sör miért ennyire népszerű?

A sör miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Mert olcsó? Berugni nagyon nehezen lehet tőle, ahhoz megkell inni 4-5 dobozzal, akkor igyon 2 rövidet!

Annyira nincs jó íze, hogy az ízéért igyák, akkor meg miért ennyire népszerű? Alig van benne alkohol, semmi értelme meginni, max azert hogy minel hamarabb menj vecére!



2015. szept. 5. 20:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Engem 2-3nál több meg is hánytat, ha mondjuk rövidebb időn belül fogyasztom, a töményt viszont bírom, nem értem miért van ez így :D
2015. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Akkor haladjunk sorban, én kifejezetten szeretem a sör kesernyés, jellegzetes ízét. Tehát egyrészt ott az íz.

Második érvem az, hogy aki már túljutott a tizenéves hülyegyerek szinten, az nem azért iszik hogy minél gyorsabban berúgjon! A sör pont arra jó, hogy az ember kicsit ellazuljon, kellemes állapotba kerüljön, amiben jól lehet beszélgetni. És itt a másik előnye. Tömény mellett nehéz beszélgetni, mert azt lenyomod és kész még ha szopogatod akkor se tart sokáig. A sör és a bor ezért a legalkalmasabb italok beszélgetéshez, mert sokáig tartanak, és amikor délutántól hajnalig beszélgetsz ez tök jó. Továbbá olcsó, és egy 5 százalékos sörben pontosan annyi alkohol van, mint egy 50 százalékos feles vodkában.

2015. szept. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Mert finom. Azért, mert te azt mondod, nincs jó íze, hidd el, hogy sokan szeretik. Kóstolj csak meg egyszer egy kézművessört, annyiféle van, hogy tuti találsz olyat, ami nagyon fog ízleni. Vagy ha ittál már bajor sört... Mondjuk én mindegyik sört szeretem. :D
2015. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%

Figyeld meg, aki szereti, az mind túlsúlyos. Meg főleg lusta. Folyton a különböző sörökről beszélnek, minél többet meg akarnak ismerni, pedig mind förtelmesen pocsék. Beszélni könnyű, addig se kell semmi mást csinálni és tovább hízhatnak.

Ez olyan, mint mikor az óvodások dicsekednek azzal, hány játékuk van. Azt akarják elhinni, ettől többek.

2015. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy alapvetően minden alkoholt utálok.


A rövideknek se az ízét se a hatását nem szeretem, ráadásul hirtelen üt be, és kis mennyiségtől is hányok. Borból is csak 1-2 jobb fajtát tudok meginni, de abból is 1-1 pohárral.

2015. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"Figyeld meg, aki szereti, az mind túlsúlyos. Meg főleg lusta. Folyton a különböző sörökről beszélnek, minél többet meg akarnak ismerni, pedig mind förtelmesen pocsék. Beszélni könnyű, addig se kell semmi mást csinálni és tovább hízhatnak.

Ez olyan, mint mikor az óvodások dicsekednek azzal, hány játékuk van. Azt akarják elhinni, ettől többek."


Tehát amikor egyetemisták, vagy dolgozó emberek leülnek tanulás vagy munka után egy jó beszélgetésre, és közben megisznak egy-két pohár sört, akkor mindegyik túlsúlyos, és csak dicsekedni akar vele, hogy ő iszik? Jól átgondoltad te ezt?

Bár, ha igazad lenne, akkor elég érdekesek lennének a diplomáciai események, ahol protokoll szerint felszolgálnak sört (Németországban) vagy bort (legtöbb európai országban), biztos az alkoholról beszélnek, és véletlenül sem politikáról...

2015. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy a bor sokkalta nemesebb ital.De azért jólesik néha egy sör is.Mellesleg nem kell mindig részegségig vedelni...
2015. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Figyeld meg, aki szereti, az mind túlsúlyos. Meg főleg lusta. Folyton a különböző sörökről beszélnek, minél többet meg akarnak ismerni, pedig mind förtelmesen pocsék. Beszélni könnyű, addig se kell semmi mást csinálni és tovább hízhatnak."


Te tényleg ennyire hülye vagy? Ismerőseim túlnyomó többsége szereti a sört, és nem elhízottak, nekem is a sör az egyik kedvenc alkoholos italom és 20 alatt van a BMI-m... Arról nem is beszélve, hogy lusta sem vagyok, sportolok és futás után jól esik a sör, mert nem csak az elvesztett vizet, hanem az ionokat is pótolja. Szóval nem a tipikus TV előtt tespedő panelproliból kellene kiindulni. A sör egy remek ital, az, hogy te nem szereted az szíved joga. Én meg a vodkát nem szeretem, de attól még nem lesz rossz ember, vagy kövér ember az, aki szereti a vodkát.

2015. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha 20 alatt van a bmi-d, akkor te vagy a kivétel - egyelőre. Akit én ismerek, mindnek több, sokkal több, akik szeretik a sört.

Ionok meg a sima csapvízben is vannak. Nem kell ahhoz márkás mosléklét innod.

2015. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Akkor a baráti köröd úgy 2 emberből állhat és gondolom azok is születésüktől kövérek, legalábbis tuti, hogy nem csak a sör az oka. És attól, hogy nekem nem ízlik a kaviár még nem lett kevésbé minőségi és ez a párhuzam érvényes a sörre is, de biztos milliárdnyi ember iszik olyasmit amit nem szeret, csak te tudhatod jól.
2015. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!