Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem szokásom megbánni...

Csak nekem szokásom megbánni egy-egy itteni válaszomat?

Figyelt kérdés
Néha ingerültebben válaszolok és azért, néha élvezettel szembesítem a kérdezőt a hibáival, aztán később gondolok csak bele, hogy én se tökéletesnek születtem, rengeteget kellett tanulnom és fejlődnöm, hogy a mostani (még mindig a tökéletestől távoli) szintre kerüljek... néha pedig jó szándékkal, kedvesen segítek, mégis ellenségesen leugatnak... olyan sokszor törölném legszívesebben némelyik válaszomat utólag. Jó lenne egy "saját válaszod törlése" gomb is, nem?
2015. szept. 6. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én minden második válaszomat megbánom, de olyan jó érzés néha betrollkodni vagy beszólni másoknak
2015. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem, én is meg szoktam neha bánni :(
2015. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Csak neked van ez a hülye szokásod,kezeltesd magad!
2015. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem bánok meg semmit. Az én kérdésemre is adtak már durva válaszokat és ezzel is ráébresztettek, hogy szedjem már össze magam. Szóval ha egy-egy durvább válasz után a kérdező (nem te, akinek a kérdésére válaszoltál) öngyilkosságot akar elkövetni, akkor legalább szelektálódnak a selejtes emberek.


Nem lenne jó egy ilyen saját válasz törlése opció, mert lehet, hogy a válaszod hasznos, csak te hiszed azt, hogy nem.

2015. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!