Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért változott meg ennyire a...

Miért változott meg ennyire a táplálkozási szokásom?

Figyelt kérdés

4-5 éve naponta többször ettem, viszonylag sokat. Volt, hogy ebédre 2 tányérral is ettem a kiadósabb ételekből. Vacsorára is emberes adagokat fogyasztottam elég sokmindenből. Az utóbbi közel egy évben napi 2-szer eszek, reggelire szinte csak egy vajas kenyeret, meg délután egy tányér levest. Nagyon ritkán vacsorára is eszek valamit, de az is ilyen pirítós, vajas kenyér, vagy valamilyen keksz. De ezen kívül szinte nem is bírok többet enni.

Miért változott meg ennyire az étkezésem? Mire utalhat egy ilyen változás? Valami elromolhatott bennem?



2015. júl. 2. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Rájöttél felesleges zabálni és túl sok étellel terhelni a gyomrodat. Én is realtív keveset eszem évek óta, pl. gyakran 3 db alma és 1 szelet csirkemell egy nap, mégsem vagyok se sovány sem alultáplált, hosszú egészséges körmeim vannak, fényes dús hajam. Igaz én naponta iszok 2-3 liter vizet.
2015. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!