Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik! Nektek mire van időtök...

Tinik! Nektek mire van időtök az iskola mellett? Lent

Figyelt kérdés

kort, nemet is írjatok légyszi..

mikor értek haza az iskolából ?

utána miket csináltok, mettől-meddig?

hétvégén is ?



2015. szept. 9. 16:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

Olyan fél három, fél 2 között érek haza, gépezek, tanulok, hétfőn és pénteken meg 6-tól fél 8-ig edzésen vagyok :). Utána alvás :D, és kezdődik elölről ;D. Hétvégén: tanulok, kutyáimmal vagyok, gépezek, és kb ennyi, ja, meg néha elmegyek barátnőimmel a városba (nem vedelős buli, nem is cigizünk), csatangolni :).


14/L

2015. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

legtöbbször háromkor végzek a suliban. két nap, amikor táncon vagyok fél öt, ötkor érek haza. ezen kívül egy héten kétszer (ha időm/energiám engedi) háromszor úszni megyek. cserkészkedem, most, hogy vizsgáznom is kell, magyarra járok minden héten, valamikor matek, románra is.


ezeken kívül meg persze olvasok, filmezek, írok, biciklizek :)

időpontokat azért nem írtam, mert minden napom más.

2015. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
14/L azt kihagytam, utolsó vagyok :D
2015. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Hétfőn nyolc tanítási órám van, utána épphogy lerakom a hátizsákomat, összepakolok és megyek edzésre. Ez hatig tart, a visszautat legkésőbb háromnegyed óra alatt lerendezem (attól függ, melyik buszt kapom el). Ezután olvasok, sorozatot nézek, némi metálzenére hangolva házit írok, besegítek a házimunkában, sírva röhögök néhány itteni kérdésen, vagy amihez épp kedvem van.

Kedden szintén nyolc órának örvendezek, viszont az edzés fél nyolcig tart. Egy ilyen csodás nap után örülök, ha van energiám vacsorázni, lezuhanyozni, olvasni valamit és elvánszorogni aludni.

Szerdán csak hat órát ülök végig, így van valamennyi időm a korábban említett tevékenységek művelésére. Utána ismét fél nyolcig edzés, stb.

Csütörtökön a változatosság kedvéért nincs edzésem, az ezáltal adódó tengernyi szabadidőmben tehát megcsinálom azt, amit elhalasztottam a héten, pihenek, sétálok, elvagyok néhány számítógépes játékkal.

Pénteken ismét csupán hat órám van, tehát tudok időt szakítani pár könyvtári látogatásra az (elképesztően váratlan) edzés előtt, ami megint fél nyolc körül ér véget.

Hétvégi reggeleken néha eljárok édesapámmal futni, ezen kívül egész nap a szobámba gubózva üldögélek egy halom könyv és a gépem társaságában, vagy sétálok egyet, vagy kimozdulok valahová valamilyen barátszerűsége(i)mmel.

Elég érdekes ezt visszaolvasni, hatalmas sportembernek tűnök. :D Tévedés ne essék, többnyire egy lusta disznó vagyok. Például mostanában is műtét után lábadozva lopom a napot idilli körülmények között. (Igen, kedves neked-aludnod-kéne-mert-holnap-suli-emberek... majd máskor.)

14/L

2015. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Utolso válaszoló,eleg szimpi vagy,tetszik a fogalmazasod:D


7-8oram van 13:45/14:35re erek haza,ha kell ebedet fozok,kutyazok-cicazok,filmezek ha nem kell sokat tanulni,tanulok leckét irok,sütök sutit ha epp megkivanom,ENBP-t nézek,es 22-22:30kor alszok

De most porognom kene tanulni,mert kis érettségizek,elore hozott érettségit teszek németből,es nemet nyelvvizsga.

jovore meg jogsi:D ja,de baszok továbbtanulni,nem pazarlok 4evet el arra,hogy egy haszontalan,továbbképzésre szoruló szakot tanuljak.


17/L

2015. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Reggel 5:30-kor kelek, 15:00-15:30 körül érek haza. Napi 2 órát buszozok, a suliban is leszívják az agyam. Heti 3x edzek otthon, ez kb. 1,5 óra. Utána tanulok, körmöt festek, vigyázok a húgomra. Sajnos mire a tanulásig jutok, már nem fog sokáig az agyam :/ Pedig csak most kezdődik a tanév. Nyelvvizsgázni szeretnék és OKTV-re menni. Nem lesz (nincs) egy szabad percem sem. Ha van, akkor félholtan esek össze, mint pl. most -.-

2-3 hetente járok bulizni, általában péntekenként.

16/L

2015. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Jaj utolso,ne is mond:D emelt nemetes (es angolos) osztály vagyunk,nekunk kotelezo az OKTV:D elore kitöltött lapot kaptam,h irassam alá,mert megyek versenyre,ja mondom jo tudni.xd
2015. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Általánosságban olyan fél négyre érek haza. Kivéve kedden, mert akkor drámaszakkör van, néha pedig csütörtökönként szakgyakorlat. Havonta egy hétvégén őrsvezetői képzésre járok illetve arra is felkészülök, valamint őrsim is van hetente. Gyakran be kell segítenem otthon, vigyázni a kis tesóra, takarítani, elintézni ezt-azt, ezenkívül ugye tanulok és szövegeket tanulok versenyekre, fellépésekre, aztán meg egy héten háromszor eljárok vagy jógázni, vagy úszni vagy kondizni. Mikor hogy.

Nincs túl sok időm, ráadásul iszonyú lusta vagyok. Általában délután csak ülök, és olvasok vagy sorozatokat nézek.

De ha tehetem szabadidőmben a barátaimmal találkozok, délután velük sétálok haza, velük ebédelem, sétálgatok, s sokszor később érkezem emiatt haza. Általában nem szeretem a hangos bulikat a hétvégéimet a családdal töltöm, valamelyik barátnőmnél alszom, egyedül gubbasztok, vagy néha iszogatok egy kicsit a haverokkal, bár ez ritka. Viszont mostanában kicsit ideges vagyok és a péntek estéim gyakran egy heves vita után az apámmal egy spontán miniházibulis, vagy kocsmázós piázásba fulladt barátokkal, haverokkal, vagy esetleg csak ismerősökkel.

16/L

2015. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
16/L 11.osztály. Általában ötre érek haza, kivéve pénteken. Ha hazaértem, akkor eszek kávézok hogy valamit fel is tudjak fogni és megtanulok a lehető legtöbb mindent. Azutan Trók Harcát olvasok vagy telefonozok, fürdök és alszok. Hétvégente tanulok, tételt dolgozok ki és a barátommal találkozok. Nagy néha egy-egy házibuli vagy csak simán beülünk valahova társasággal.
2015. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
15/f. 3ra hazaérek a sulibol. Tanulok edzek. Ha néha van buli arra elmegyek. Hétvégén gitáróra és apumnál vagyok
2015. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!