Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted miért éri meg...

Szerinted miért éri meg valakinek Londonban dolgozni egy McDonaldsban?

Figyelt kérdés

Barátnőm 35 éves.

Van egy érettségije.

Soha nem volt rendes bejelentett munkája idehaza.

Felvették 2 éves programozóira, nem végezte el, mert kiderült 3 hó után, hogy nem érdekli.

Felvették az ELTE alkalmazott kg-ra, nem végezte el, merthogy hü..lye a matekhoz. Akkor minek jelentkezett???

Felvették a BGF-re, de ott is már nem ment a matek miatt vizsgára. ????

Aztán felvették Corvinusra kommunikáció és média szakra. Halasztani akart még beiratkozás előtt, mert épp Angliában dolgozik.De mondták neki, hogy ezt a felvételinél is tudta, nem engedték halasztani, így el sem kezdte.


Szerintetek, ez lustaság, kifogás vagy hülyeség.??

Az édesanyja pedig ilyet mondd, hogy nem irányíthatja a lányát. Szerintem pedig 20 éves korától nem kellett volna mindent így ráhagyni. Látható a következménye.

Szerintem anyukája nagyban hibás, hogy ráhagyta ezeket a dolgokat és nem fogta kicsit keményebben.


Szerintetek valami megváltoztathatja a barátnőm gondolkodását, hozzáállását a tanulás értelméről???


És egyébként is, szerintetek ez létcél? Most ugyan recepciós munkát keres Angliában, de nem hiszem, hogy felveszik? Miért vennék?


Nem angol.

Nincs tapasztalata.

Csak az angolt beszéli.


Nem értem, hogy mikor fog leesni neki az, hogy ennek nincs semmi értelme, mert ilyen állása itthon is lehetne..


Nembeszélve arról, hogy egy kis 10 nm2 stúdióban lakik, közös franciaágyban alszik egy másik csajjal, mert így olcsóbb az albérlet, ami mondjuk ki, katasztrófális.


Amikor megkérdeztem, hogy miért megy vissza ezt válaszolta:


" Vonz a londoni élet"


Most ez élet?

Csak azért, hogy elmondhassa, hogy Ő Londonban él?


nem értem az embereket komolyan.


Mi a véleményetek a dologról?

Én az anyukájára is haragszom, hogy ez az amúgy nem buta lány ide jutott.



2015. szept. 10. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet meg ott is jo szakmaja. Vannak ott is (vagy Skociaban, az sokal olcsobb) egyetemek, NVQ-k, akarmilyen kurzusok. Ne is menjen vissza Magyarorszagra! Vagy ha nem Anglia, Dania, Hollandia es meg sok mas orszagban vannak angol nyelvu egyetemi kepzesek. Es azok ingyenesek. Ezt fontolja meg. Akkr kulfoldon is elhetne es egyetemre is jarhatna!
2015. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!