Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lájkolják egymás...

Miért nem lájkolják egymás képeit?

Figyelt kérdés
Sok körülöttem lévő pár nem lájkolja egymás képeit. Tudom nem kötelező, de olyan furcsa, hogy még Csak a közös képeiket sem. Én például akkor is lájkolom a férjem képeit, ha annyira nem is tetszik vagy a 20. Kép az autóról. Szerintetek miért van ez?

2015. szept. 14. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki a lájkolások világában él... S van, aki csak azt lájkolja, ami nagyon tetszik neki. Most miért kéne lájkolnom valakinek a képét, csak mert a párom?

Hogy Te mit csinálsz, az egy dolog, de nem mindenki működik így.

2015. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Nahát ez a facebook.......
2015. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A példánál már csak az a jobb, amikor valaki feltesz egy saját fotót és még lájkolja is.

Részemről igen csökkentett módban használom a lájkot.

2015. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Például mert élőben is elmondja, ha tetszik neki valami?
2015. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ők a valóságban élnek, nem a Facebookon, és az a normális.
2015. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Élőben?


Nem tudom, hogy lehet iylet mondani, mikor a szülinapi köszöntőket is fb-re teszik ki nyilvánosan olyannak, akivel együtt laknak vagy tudják a számát.


Én lájkolok évi 15 dolgot amúgy, pedig van ismerős bőven. Posztom ennyi sincs, nyugi. Az se, hogy van-e valakim, és ki az.

2015. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pont olyanokra gondoltam, akik mindent megosztanak Facebookon, napi szinten töltenek fel képeket. Azt sugallják minden milyen szuper, közben még is mintha idegenek lennének.
2015. szept. 14. 22:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azok is.

Talán csak fb-on kommunikálnak.


[link]

2015. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted egy like a kapcsolat fokmérője?
2015. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Értsd már meg, hogy a párommal megosztok mindent ÉLŐBEN, elmondom neki, ha tetszik amit csinál, ha büszke vagyok rá. Az NEKI szól, és csakis neki. Ehhez nem kell a négyszázhetvenedik ismerős Mucikának is ezt olvasgatni.


A facebookon a felületesebb ismeretségeimet ápolom, amennyire fontosak. Régi osztálytársak, munkatársak, távolabbi ismerősök.

2015. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!