Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lájkolják egymás...

Miért nem lájkolják egymás képeit?

Figyelt kérdés
Sok körülöttem lévő pár nem lájkolja egymás képeit. Tudom nem kötelező, de olyan furcsa, hogy még Csak a közös képeiket sem. Én például akkor is lájkolom a férjem képeit, ha annyira nem is tetszik vagy a 20. Kép az autóról. Szerintetek miért van ez?

2015. szept. 14. 22:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Életem értelmének nincs is facebookja. De ha lenne, és nem lájkolná a képeimet, hát na bumm, mi nem a facebookon éljük az életünket. Max. akkor zavarna, ha más csajokét meg lájkolgatná sutiyban. Most nem attól szeret jobban, hogy minden megosztásomat lájkolja, akkor is, ha nem érdekli... ez már régen rossz gondolkodás, kb. mint az álljon mellém a vitában akkor is, ha én vagyok a hülye c. hozzáállás.
2015. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Karuczka Emma válasza:
Te jó ég, mennyire kiakadt mindenki. Ez csak egy kérdés volt. Különben is az ő dolguk.
2021. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!