Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lájkolják egymás...

Miért nem lájkolják egymás képeit?

Figyelt kérdés
Sok körülöttem lévő pár nem lájkolja egymás képeit. Tudom nem kötelező, de olyan furcsa, hogy még Csak a közös képeiket sem. Én például akkor is lájkolom a férjem képeit, ha annyira nem is tetszik vagy a 20. Kép az autóról. Szerintetek miért van ez?

2015. szept. 14. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Van egy vállalkozó bombanő ismerősöm, utazik a világban kb. havonta, 2010-ben regisztrált, mégis azóta összesen 5 képet töltött fel cakk-pakk. Ahogy látom, napi 3 percet aktív kb. Jól is csinálja, meg nem is. Én sem lájkolom sosem ismerősök képeit, sőt, talán 1 sem szerepel a hírfolyamomban, csak tudományos oldalak és zenészek.
2015. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem az, kedves utolsó válaszoló :) együtt élnek, de még is külön.
2015. szept. 14. 23:01
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem lájkolják egymást, csak hátulról. :)
2015. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez esetben, kérdező, kifelé mutatnak valami fals képet, de a lájkolásra nem figyelnek. Ez tökmindegy, a gond az, ha tényleg nem élnek együtt, csak egymás mellett. De ez esetben is teljesen mellékes a lájk, nem számít s nem jelez semmit.
2015. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az furcsa, amikor párok vagy amúgy is együtt élő családtagok a nyilvánosság előtt ömlengenek egymásnak.
2015. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
azért mert facebookon nem nyàladzunk, még nagyon nem vagyunk idegenek.. :) sőt, általában akkor rak fel képet amikor ott ülök mellette és gepezik pont. az összes profilkepet en fotoztam. nem hiszem hogy idegenek lennenk, mert nem írok 80 szivet minden képhez és nem làjkolom végig
2015. szept. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Költőnő? ***** válasza:
s akkor sokkal kevésbé lenne társas magányuk, ha lájkolnák egymást? Nem értem az alapkérdés és a magyarázataid összefüggését.
2015. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az a pár, aki lájkolja egymás képeit, a fb.-on kószónti fel egymást, ott hívják meg egymást programokra úgy, hogy együtt élnek azok a tipikus kirakatemberek. Mutatják a világnak milyük van, mennyire tuti az életük, házasságuk.

Szanalmasnak tartom. Közös szelfik, mosolygós cuki közös képek, szerelmes üzenetek egymásnak a fb-on. Otthon meg egymáshoz sem szólnak, meg a lényeg az, hogy a külvilág mit gondol eóluk.

Emberek, eredetileg a fb azért lett, hogy tarthassák egymással az emberek a kapcsolatot. Erre egy közós háztrtásban élő párnak miért is van szüksége.

Jesszus.......

2015. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert ez tök irreleváns dolog.

Sőt, ha valakivel járok, az úgyis tudja, hogy amit feltölt, az valószínűleg tetszik nekem, nem kell hozzá lájk.

Minek mechanikusan lájkolgatni egymás képeit? Nem ettől lesz egy kapcsolat jó vagy rossz. Én pont ennek nem látom értelmét, hogy mint a robot, lájkoljam a 40. ugyanolyan képet is.

De tudod, nem mindenki izgul ám a Facebook-lájkokra.

2015. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
(Tudnam, hogy jon ide egy alig fb-ozo bombano :-D amikor egy par kapcsolatarol van szo. Pedig attolh 3 percig online, nem jelenti,hogy annyit fb ozik ...)
2015. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!