Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a buszon ilyen esetben...

Ha a buszon ilyen esetben beszélgetést kezdeményeznék, az mennyire lenne furcsa?

Figyelt kérdés

Ha utazok a buszon, leül mellém valaki akinél egy sporttáska van, láthatóan sportol valamit, és bár nem ismerem, megszólítanám, beszélgetést kezdeményeznék. Megkérdezném mondjuk mit sportol, aztán beszélgethetnénk tovább akár.


Ez mennyire lenne így furcsa? Titeket mennyire zavarna?


2015. szept. 19. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint nem is tudok és nem is szeretek idegenekkel beszélgetni, de van akinek bejön az ilyen dolog, szóval ha gondolod, nyugodtan beszélhetsz bárkivel. Aztán ha nagyon nem akarnak veled beszélni, azt úgyis észreveszed majd. :D


Engem is szólítottak már le pl. a könyv miatt, ami épp a kezemben volt, és arról kezdett el az illető kérdezgetni, utána meg minden egyébről. Én nem nagyon tudtam neki válaszolgatni, úgyhogy inkább csak hümmögtem meg bólogattam arra, amit ő mondott. :D De nem haragudtam rá, hogy leszólított, végül is, miért ne?

2015. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem személy szerint egyáltalán nem zavarna, bár vannak olyan emberek, akik pl. utazás közben kapcsolnak ki valamilyen szinten, vagy elmélkednek és úgy vannak vele, hogy ne zavarja most őket senki, és szerintem az ilyen típusú ember lehet, hogy nem annyira díjazná a dolgot, viszont támogatom, hogy kezdeményezz beszélgetést. :)
2015. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Attól függ nyitott-e az illető. :) Én örülnék neki. Az én példámból viszont tanulhatsz, nem mindenki olyan kedves, mint amilyennek gondolod...szóval csak óvatosan! :)
2015. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ bejössz e.
2015. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy menynire vagyok fáradt. Alapból szivesen beszélgetek, de ha elkapsz valami ritka unalmas előadás után, messzebbre küldelek el mint ameddig a busz megy.
2015. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. Angliaban ez nem lenne fura, ott kozvetlenebbek az emberek. De ez Magyarorszag...
2015. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem tök oké

ha nem látod rajta a szándékot, hogy beszélgetne, mondd neki hogy bocs hogy megzavartad. ennyi. ha nem tetszik neki, vegyen egy autót oszt ne tömegközlekedjen. :D

2015. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont az a fajta vagyok aki az utazással tud kikapcsolódni, szóval velem ne kezdj el beszélgetni, köszi.:D
2015. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!