Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek a szlovák férfiak?

Milyenek a szlovák férfiak?

Figyelt kérdés
Volt valakinek szlovák párja? És milyenek úgy általában? Vagy ez nem valami gyakori párosítás (magyar nő-szlovák férfi), mert a szlovákok nem kedvelik a magyarokat? (Ezt hallottam, nem tudom mennyire igaz).

2015. szept. 19. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a magyar szélsőjobb utálja a szlovákokat, ahogy a szlovák szélsőjobb utálja a magyarokat

Ugyan olyanok mint a magyarok, nincs különbség vérmérsékletben .

2015. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az jött le, hogy ugyanolyanok, mint a magyarok. Volt egy szlovák barátom/ismerősöm nem vettem észre semmi különbséget.
2015. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utálják a magyarokat
2015. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Szerbiában élek, de egy olyan községben ahol magyarok, szlovákok, románok is élnek. Szlovákokkal dolgozok konyhán. Van egy férfi akivel nagyon jól megvagyunk, semmi ellenszenvet nem éreztem tőle azért mert magyar vagyok, sokszor érdeklődik a magyar kultúra iránt, ahogy én is a szlovákokról kérdezgetek,és felfedeztük, hogy sok közös ételeink vannak, a népzenében is találtunk egy dallamúakat, közös és hasonló szavaink is vannak. Én gyakorlatra jártam a konyhára mielőtt felvettek volna és mindig, a mai napig is rengeteget segít. Akkor van egy másik kollégám akivel már nem vagyok annyira jóban, de a fiú különben is elég fura, hát nem hiszem, hogy azért lenne velem baja mert magyar vagyok. Szerintem mint minden nemzetben vannak sokfélék.
2015. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 engedhi tresholl válasza:
Tótokh
2015. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát én felvidéki vagyok, és nem sok különbség van a magyar és a szlovák között. A déliek már hozzá is szoktak a magyarokhoz, tehát velük nincs baj, inkább az északiak és a Pozsonyiak hordják fent jobban az orrukat. Persze nem mindenki. És a magyargyűlöletről annyit, hogy értelmező szótárban láttam, hogy maďar=hlupák (magyarán szólva, hülyének tartanak minket), a nővéremet még az egyetemi professzorok is lenézték azért, mert magyar, holott neki sokkal többet kellett hajtania, mert nem az anyanyelvén tanult.

De mindegy is... rövid távon miért is ne? De a házasságot nem ajánlom, mert akkor a gyerek több mint valószínű, hogy szlovák lesz.

2016. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!