Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti így látjátok értelmét...

Ti így látjátok értelmét akárminek is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom, uncsi a téma... Bevándorlók...

Szóval az emberek nagy %-a azt hangoztatja, hogy ennek nem lesz jó vége, háború lesz, stb stb.

Én eddig úgy voltam, hogy féltem, aztán nem...utána már a közömbösség maradt, nem érdekeltek az ezzel kapcsolatos hírek, a hisztéria keltés, az sem, hogy márpedig no para, ezek békések stb stb.

De ma olvastam egy cikket és megint megijedtem kicsit...

Szóval a kérdés. Aki úgy gondolja, h ennek nem lesz jó vége, meg hogy háború lesz, az mit gondol a jövőről? Van értelme tervezni? Gyereket, nyaralást, hogy hol vegyen házat vagy csak venni egy új tv-t?


2015. szept. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a sorsuk, de borítékolható hogy harcok fognak kirobbanni Németországban. Remélhetőleg ezzel meg is bukik az EU undorító szélső liberális politikája. Engem csak ez érdekel.
2015. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mot ettől félsz?


Globális éghajlatváltozás nem zavar??

2015. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi minden mástól is lehet félni, éghajlatváltozás, elsivatagosodás, víz- és élelemhiány, stb. Nem látom én sem fényesen a jövőt, de TV-t azért vennék még.
2015. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az éghajlatváltozás is súlyos probléma, de az is, hogy Belgium évtizedeken belül muszlim többségű lehet.


De ahogy mostanában áll Magyarország szénája, attól nem tartok, hogy itt feltorlódnak a bevándorlók. Lehet, hogy itt ragadnak, lehet, hogy kvótarendszerben kiosztanak nekünk migránsokat, de ki és hogyan garantálja azt, hogy itt is maradnak, ha ők Németországba akarnak menni?


Ott súlyos konfliktusok várhatóak, ha ez így megy tovább, és nem állítják meg őket "Európa külső határain", tehát ott, amit ők annak neveznek, Törökországban és Görögországban (meg az olasz partokon).


Háború nem tudom, hogyan lehetne ebből, de komolyabb terrorista-merényletek, túszejtések, tüntetések, tülekedések nem kizártak, sőt, nagyon valószínűek a jövőben (de elsősorban nyugaton, ahol most is jelentős számú kisebbség él).

2015. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!