Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a fiammal?...

Mit csináljak a fiammal? Tegnap festett körömmel jött haza az iskolából.

Figyelt kérdés
Értelmesen nem lehet vele beszélni.
2014. szept. 3. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
attól függ hány éves. ha még általánosba jár, akkor nincs probléma, csak hülyéskedett egy kicsit ennyi idősen mi is mondtuk a körmüket lakkozó lányoknak hogy nem akarják e kifesteni a milyenket. ha már középsulis akkor már lehet valami gond van de ha még 16- akkor nem kell egyből a legrosszabbra gondolni
2014. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

"milyenket"


Ez a körömfestés melyik órákra is esett? :))

2014. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Emo divat
2014. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
hány eves ?
2014. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Az nem lehet, hogy most kezdte a gimit és ez is valamilyen szívatás volt?
2014. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Biztos csak így ismerkedik a csajokkal. Ők legalábbis mindig nagy nyilvánosság előtt pingálják magukat - órán, szünetekben -, talán a fiad csak közeledni akart, ők meg letámadták :)
2014. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Milyen színű és hány éves?


Ha gimnazista korú akkor lehet szívatás, ha feketére van pingálva akkor egy divat miatti választás. Lehet csak úgy hagyta, hogy kifessék, vagy nem is tudott róla (egy osztálytársam egyszer elaludt órán, rózsaszín körmökkel ébredt)


Ha kicsi akkor simán tetszhet neki, őket sokszor nem érdekli, hogy valami "lányos" vagy sem. Tesóm is megkért néha, hogy fessem ki a körmét a kedvenc színére.


Miért nem lehet vele beszélni?

Ne keríts neki nagy feneket, csak annyit kérdezz, hogy miért festette ki. Ha rögtön nekiestél és vádaskodtál, akkor elhiszem, hogy kerüli az egyenes választ.

2014. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha ilyen apróságok miatt "belém kötne" anyám, én is kerülném a beszélgetéseket.


Nekem többször is kifestették a körmöm az iskolában. Nem vagyok meleg, (úgy érzem, nálad ez a legnagyobb félelmed, kérdező) és emós sem. Leültem beszélgetni egy pár lánnyal, és kifestették. Ennyi. A fiaddal is ez történt szerintem.

2014. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy avatás volt nem ? :)

vagy hülyéskedtek. vagy valamelyik óra túl unalmas volt aztán engedte a csajoknak unaloműzésbéol/ hülyéskedésből.

ám miért nem kérded meg tőle ?

2014. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fogadás, szívatás, vagy csak hagyta egy neki tetsző lánynak, legalább addig is a közelében van, megfogja a kezét stb :)


Nekem is volt kihúzva gimiben a szemem :D, farsangi buliba mentünk, és a lányok ragaszkodtak hozzá, hogy a fiúknak kihúzhassák a aszemüket. (Akkoriban nagyon népszerű volt a HIM és társai együttesek, onnan jött az ihlet.)


Majd kinövi :D

2014. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!