Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok pénzem van, minimális...

Sok pénzem van, minimális igényeim. Mit csináljak a pénzemmel?

Figyelt kérdés
Hobbikat próbáltam, vettem megy motort letettem az A2 jogsit, de mentem vele eddig 3szor kb. Kis panelban élek, nekem tökéletes. A pénzem meg csak egyre és egyre gyűlik, de így meg semmi értelme a pénznek hogy csak van.
2015. szept. 24. 15:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Adok egy szamlaszamot. Utalhatod. :D
2015. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor b_szd meg töröld ki a segged vele...


Ha lenne eszed és/vagy ez egy igazi kérdés lenne félretennéd öregkorodra vagy vészhelyzetre. Nem azon nyavalyognál hogy milyen kellemetlenül sok.

2015. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Neked nincsenek céljaid? Nem érdekel semmi? Ritkán találkozom ilyen kérdéssel. Valami csak érdekel, utazás, stb. Egyáltalán miért dolgozol annyit ha ennyire alulmotivált vagy?
2015. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy szervezetet, ahol segíthetsz általad sajnált rétegeken...
2015. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, ha van, meg hogy gyűlik. Valamire majdcsak jó lesz, időnként az embernek törődnie kell az egészségével, a fogaival, bőrével és ezek sokba kerülnek. Ha beteszed egy bankba, akkor még helyet se foglal és végül örökösök híján meg az államé lesz és beépül egy újabb stadionba, kőbányába vagy szőlőgazdaságba, esetleg elmegy mödlingeni szanatóriumi kezelésekre.
2015. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
#10: bocs, de ilyen kérdésre mit vársz?
2015. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Utazgattam, de már mindenhol voltam ahova el akartam jutni.
2015. szept. 24. 15:48
 18/35 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a gondom, azzal a különbséggel, hogy több ingatlanom, autóm van és kipróbáltam szétosztogatni vagy befektetni a pénzt. Minden esetben csak új ellenségeim és haragosaim lettek emiatt.
2015. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Mennyi az a sok pénz? Van 1 milliód? Van 10? Ez még nem sok csak több a magyar átlagnál.

Ha mindenre azt mondod, hogy neked tökéletes akkor elhiszem, hogy nem tudod mire költeni. Végül is egy szerzetesnek is tökéletes akárhogy él, csak keveset tesz a világban.

Be kellene fektetned a pénzed, hogy milliárdjaid legyenek. Azokkal már tudnál mit kezdeni. Nem akarnál egy cég vezérigazgatója lenni? Elérni valamit az életben a sok pénzen kívül?

Ha nem akkor pláne irigylésre méltó a helyzeted, mert nem csak, hogy jól elvagy átlag körülmények között, még pénzed is van.


Ugyanazt az életet akarod élni mint rajtad kívül 10,000,000-an? Még ha van családod is ez a felkelés, ücsörgés munkahelyen, bevásárlás, hazamenés elég sivár élet.


Boldogak a lelki szegények, mert övék a mennyek országa. Nem lehülyézni akarlak, csak ha sok pénzed van annyi mindent elérhetsz és kipróbálhatsz az életben.

#9 Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy egy faházban lakjon és madárcsicsergésre ébredjen, egy 10 millió $-os ház helyett ami előtt egy Lamborghini áll, és az ablakok a tengerpartra néznek.

2015. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Valoszinüleg, te ahhoz az embercsoporthoz tartozol, akiket a materialis dolgok nem boldogitanak.

Mit szolnál egy alapitvanyhoz, amely pl. nehez sorsu gyerekeket segitene?

2015. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!