Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok pénzem van, minimális...

Sok pénzem van, minimális igényeim. Mit csináljak a pénzemmel?

Figyelt kérdés
Hobbikat próbáltam, vettem megy motort letettem az A2 jogsit, de mentem vele eddig 3szor kb. Kis panelban élek, nekem tökéletes. A pénzem meg csak egyre és egyre gyűlik, de így meg semmi értelme a pénznek hogy csak van.
2015. szept. 24. 15:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Keress egy párt és alapíts családot, észlény. Pénzed az van, de senkid nincs :'DDD Nem tudod mire költeni, ezen jót nevettem :') Esetleg csináld meg az érettségid, hidd el, sokkal okosabban fogod magad érezni tőle :')
2015. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Barátom csak egy kettő van, mert sokan jöttek pénzt kölcsönkérni de én nem adtam senkinek semmennyit. Egyénként a mobilokat imádom, minden évben megveszem az aktuális flagshipet, meg rengeteget olvasok, nem arról van szó hogy teljesen olyan vagyok mint egy robot, sörözni is eljárok azzal pár barátommal.
2015. szept. 24. 16:06
 23/35 A kérdező kommentje:
Sörözni is nekem tökéletesen megfelel a csapolt borsodi, abból sincsenek magas igényeim.
2015. szept. 24. 16:07
 24/35 anonim ***** válasza:

"sok pénzem van"


Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy mekkora összegről beszélünk? Mennyi ez a "sok pénz"? Százezres tétel, vagy milliós, vagy tízmilliós, netán százmilliós?

És mekkora összeggel gyarapodik havonta? Százezrekkel? Vagy milliókkal? Vagy tízmilliókkal?


Jó lenne tudni, ha korrekt tanácsot vársz...

2015. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
több tízmillióról van szó és gyorsan nő mert alig költök valamire meg a rezsim se nagy.
2015. szept. 24. 16:11
 26/35 anonim ***** válasza:
Vegyél valami új autót.Ha nem tudnám nagyon mire költeni kocsira költeném.Bár még nem láttam olyan gazdag embert aki panelban lakik.
2015. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
egy 12 éves kocsim van, nekem tökéletes, minek egy új?
2015. szept. 24. 16:40
 28/35 anonim ***** válasza:

Semmit, gyűjtögesd, egyszer talán lesz családod, kicsi az esélye, hogy ők is így gondolkoznak majd, nekik jó lesz :D

Vagy ha az se lesz akkor majd jól jár veled az állam ha elhalálozol, feltéve ha máshogy nem rendelkezel.

2015. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Sok hülye, ez egy troll,nincsen ennek 1milliója se...
2015. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Szetintem is kamu kérdés de ha nem akkor kedves kérdező szivesen átérezném a hejzeted
2015. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!