Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy...

Ti nem érzitek azt, hogy mókuskerékben vagytok?

Figyelt kérdés
Üdv! Azt érzem, hogy minden napom ugyan olyan. Reggel 6-kor felkelek, 8-ra suliba megyek, ott délelőtt a kedvenc elfoglaltságom a kávézás, 2-kor vagy 3-kor végzek, hazamegyek, tanulok és este van. Mindig kell egy dolgozatra tanulni, vannak húzósabb hetek amikor nagyon sokat írunk, akkor néhány nap laza aztán kezdődik előről. Értem én, hogy tanulni kell, de egybefolynak a napok. Ti is így vagytok ezzel?

2015. szept. 27. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

erre nagyon sok jo praktikak vannak, pl:


- szunetbe csinald meg a hazit amit feladtak elozo oran

- vagy kovetkezo oran csinald az elozo orai hazit


es a delutanod szabad lesz :)

2015. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyet értek veled, én is taposom keményen a mókuskereket.

Elegem is van belőle, ezért még munka után itthon másodállásban dolgozom a saját üzletemen, hogy ki tudjak a kerékből szállni.


Mindenképp élj a hobbidnak, kedvtelésednek is napi szinten, mert akkor nem fog olyan elkeserítőnek tűnni az egész, hogy mindig csak a suli és a kötelező dolgok vannak. Azért persze, hogy tudj mással is foglalkozni, áldozatot kell hozni, be kel osztani az idődet.

2015. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülj be a haverokkal néhanap egy kiskocsmába sörözni vagy menjetek el nyársalni. Nekem ez segít néha egy kicsit kiszállni a "mókuskerékből" :D
2015. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!