Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az élet szép?

Szerintetek az élet szép?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy inkább a napfényes vagy a sötétebb oldalát látjátok-e erősebbnek.

Miért az, vagy miért nem?


2015. okt. 2. 23:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem, mert értelmetlen.
2015. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha kávézás közben kérdezed ezt egy hétfő délelőtt, amikor nem kell iskolába/munkába menni akkor azt mondom szép, és elkezdem sorolni mennyi minden szeretnék megtenni.

Ha hétfő reggel a buszon kérdezed akkor azt mondom alig várom, hogy vége legyen.


Amiket most kapsz válaszok azok az emberek pillanatnyi hangulatától függenek. Nálam most az élet szép.

2015. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok év munkanélküliség után, pénz nélkül, csak gondolatban motorozva (á, úgy sem, elszomorítana)?


Hmmm, viszonylag. A nap süt, éhen még nem halok s vannak terveim, amikért teszek, optimizmusom pedig, ha nem is töretlen, de kitart :)


Egyszer legyen pénzem, kifejezetten boldognak fogom érezni magam.


Az élet egyébként szép is meg nem is. Rengeteg jó és rengeteg rossz van benne, persze ezek között azért tudunk lavírozni, legalábbis egy részére van hatásunk, más részére nincs, de még a rossz helyzetekből is lehet tanulni. Általában. Vannak túl kemény helyzetek. Ilyenbe szerencsére még nem estem, elég nekem a jelenlegi, sőt, még sok is.


Azért kifejezetten boldog sosem voltam. Megvannak az igényeim, amit annyira nem könnyű elérnem. Cserébe nem tudok depressziós lenni, csak majdnem, de ahhoz is sok kell.


Úgy fogalmaznék, hogy tudok a sötét és a napfényes oldalról is, de az utóbbira koncentrálok, illetve igyekszem az utóbbin járni. Nem mindig sikerül.

2015. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Az élet borzalmas. Semmi nincs benne csak az üresség, a magány és halálvágy. Az emberek pedig számítók, gonoszak, gyarlók, és mérhetetlenül önzőek. Én gyűlölök élni!
2015. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen:)

Csak meg kell találni azokat a dolgokat,amik azzá teszik,ez mindenkinél más,mivel ne vagyunk egyformák.

2015. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem. Akinek az,az csak azért van,hogy azt hidd,ilyen is lehet...
2015. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az élet minden,csak nem szép.Már ha szó szerint veszem,akkor is a "díszlet" sem szép,vagyis a legtöbb épület,város,házak,olyan ronda és lehangoló,hogy legszívesebben lerombolnám,és újat építenék.de eddig szinte csak Magyarországon jártam.de valószínűleg sok helyen ilyen.de ha nem szó szerint vesszük,akkor még ennél is rondább az élet..van az a kevés kis majdnem tökéletes pillanat az éterben,ami csak úgy elszáll,aztán az is olyan ritkán van,hogy már ne is legyen inkább.


(lassan 20 éves lány....koránt sem nő )

2015. okt. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Te is jó helyen tetted fel a kérdést..."Depresszióországban".

És igenis,az élet szép,de nem könnyű.

2015. okt. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2015. okt. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tartozom az életvidám, sokat mosolygó emberek közé, de még így is azt mondom, az élet szép! Sokkal szebb, mint az élet hiánya lenne!
2015. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!