Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire van az életetek "síen"?

Mennyire van az életetek "síen"?

Figyelt kérdés

Hol tartotok? Honnan indultatok? Milyen céljaitok vannak?

Gondoltátok volna hogy ide juttok?

Hogy vagytok sínen, mint a vonat, vagy mint József Attila? :D


2015. okt. 3. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi, sínen természetesen :)
2015. okt. 3. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a vonat az élet pedig József Attila. :D Letarolom a pi.sába. :D


2 évvel ezelőtti önmagamhoz képest sokkal jobban a "sínen" vagyok, bár ez nem igen értelmes megfogalmazás, de szerintem érted. :D Megfelelőbb környezet, biztosabb jövő, boldogabb légkör. :D De ehhez az kellett, hogy váltsak stb. :D Szóval minden okés. :D


Hogy gondoltam volna-e? Igen, mert képesnek tartottam magam az egyetemre és tudtam, hogy értelmesebb vagyok, mint ami csak gondolható. :D 22/f


Bár még a célok odébb vannak, de haladok, mint az IC. :D

2015. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sínen , csak élem a megszokott ritmust. Jövő nyáron már gyereket akartam, de annyira nem kötődök a páromhoz és anyagilag sem engedhetem meg magamnak.

A szakmamat szeretem de a mostani munkahelyem utálom a főnök bunkó stílusa miatt. Nincs egy forint lerakott pénzem sem , hónapról hónapra élek és kb semmi amit felmutathatnek. Bár havi 95.000ftbol nem várok sokat .. Szülői támogatás nincs, nem is volt sose. 15 éves korom óta magamat tartom el és iskolaztattam . Nem ezt terveztem 23éves koromra és sajnos egyenlőre nem is látok kiutat... (ápolónő)

2015. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Pont azt akartam írni,mint amit a végére írtál :D
2015. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. szóval? mint a vonat vagy mint JA ? :D
2015. okt. 3. 19:14
 6/10 A kérdező kommentje:

1. sajna az IC is sokat késik :D

inkább mint a TGV ;)

2015. okt. 3. 19:15
 7/10 A kérdező kommentje:
2. Sajnos nagyon sokan így éldegélnek hónapról hónapra.:( többek között az én családom is. És ez a magyar középosztály...mert egy ápolót nem hiszem, hogy ennél lejjebbi kategóriába kellene sorolni.
2015. okt. 3. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Sinen bizony, es szaguldok, szoval elvezem. ;)
2015. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
29 évesen férjnél ami még hiányzik nekem az egy lakás és babóca :)
2015. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindkettőhöz!!!
2015. okt. 7. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!