Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova rejthetném a naplómat?

Hova rejthetném a naplómat?

Figyelt kérdés

Nincs külön szobám,galériám van,külön ágyam sem,csak egy matrac,most mindig magammal hordom(ezelőtt írtam már,de anyám pakolászott és beleolvasott,nagyon mérges lettem és megmondtam neki hogy ez bunkóság volt,de nem hatotta meg mert utána még egyszer beleolvasott és elárulta egy srácnak hogy szerelmes vagyok(voltam most már)belé.

Ezután kidobtam,de elkezdett hiányozni rövid idő után a naplóírás és újrakezdtem.

Viszont ha mindjárt betelik és nem hordhatom magammal mindegyik naplómat.

Amikor nem vagyok otthon felmegy leszedni az ágyneműt,keress valamit vagy csak simán arébb pakolászik dolgokat és ha megtalálja elolvassa,de sajnálnám abbahagyni,nem szeretném gépen írni.

Esetleg vegyek lakatos naplót vagy mit csináljak?



#napló #írás #elrejtéso
2015. okt. 4. 00:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Esetleg valami tipp hol lehet normális lakattal zárható naplót venni?

Mert neten is ilyen jégvarázs,violetta stb kinézetűeket találtam,és boltba se nagyon láttam még másmilyet...

2015. okt. 4. 02:18
 12/17 Clark Kent.. ***** válasza:
Papír-írószerben láttam olyat régen, de majd hétfőn el is megyek megnézni, mert meghoztad a kedvem a naplóíráshoz.
2015. okt. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi,megfogom nézni. :) Hát örülök hogy meghoztam a kedved.:)
2015. okt. 4. 02:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Nemes lélekre vall, ha az írás ilyen hatással van rátok!
2015. okt. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mert neten is ilyen jégvarázs,violetta stb kinézetűeket találtam,és boltba se nagyon láttam még másmilyet..."


Vegyél olyat, amilyen van, meg hozzá valami szép, egyedi csomagolópapírt, és kösd át! Ha jó a kézügyességed, meg tudod úgy csinálni, hogy teljesen eredetinek néz ki az új borító. Én mindig új borítót szoktam kreálni a füzeteimnek, papírmappáimnak stb., mert az eredeti sosem szép.

2015. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a szekrény tetején lévő cipős dobozok egyikébe vagy társasjáték dobozába
2015. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Hát nincs olyan zseniálisan jó kézügyességem,inkább átlagos,szóval majd igyekszem.:)

2015. okt. 4. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!