Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszeretni az...

Hogyan lehet megszeretni az életet? 25/N

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért utálod... Vagy csak úgy általában nem vagy kibékülve semmivel sem?
2015. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én majd megszerettetem veled! :))
2015. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sikerélmények + elfogadható életszínvonal + a szabadság (mármint hogy azt és akkor csinálsz, amikor akarsz, relatíve kevés megkötéssel) érzete. Legalábbis szeretni lehet így, gondolom akkor a megszeretéshez is elég kellene legyen.
2015. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utálni nem utálom, de nem is szeretem. Olyan semmilyen. Jó persze sokat számít gondolom, hogy ki mivel foglalkozik, vagy mivel tud foglalkozni napközben.


Köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 3. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Én se szeretem,mert hiába szenvedek,gürcölök az eredmények nem jönnek.Igy nem is nagyon látom az értelmet.De még kitartok.

Nyilván akinek minden megvan egészség,pénz,pár-boldogság nyilván lila köd...

F/21

2015. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy gondolom, hogy ez nagyon sokat számít. Meg talán még az, hogy először is ki legyél békülve saját magaddal, ha ez megvan, akkor az emberekkel is sokkal könnyebb mélyebb, tartalmasabb kapcsolatokat fenntartani. Ha pedig az emberekkel jó a kapcsolatod, akkor könnyebben lesznek olyan barátaid akikre bármikor számíthatsz. És akkor a világ sem lesz már annyira boldogtalan... Ennyire egyszerű...
2015. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy olyanna teszed a sajat eletedet, amilyet elni szeretnel.

Faraszto? Igen. Kihivasokkal teli? Igen.


De en pl. vallalom, allok elebe. Ezert szeretem is. ;)


26/N

2015. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akivel szeretsz lenni? Barátok, pasi?
2015. okt. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!