Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan megbocsáthatatlan...

Miért olyan megbocsáthatatlan dolog az, ha valakivel régebben türelmetlen, beszólogatós voltam?

Figyelt kérdés
Akikkel ilyen voltam és elegük lett régebben, azok hónapok, évek elteltével se képesek megbocsátani, és nem érdekli őket az hogy már nem bunkóskodnék velük, már változtak a dolgok.
2015. okt. 6. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinel elvagod magad, annak annyi. En se szeretnek haverkodni valakivel, aki regel paraszt volt velem. Igaz, nem megbocsajtas kerdese nalam, mert nem vagyok haragtarto tipus, de ettol fuggetlenul nem szeretnek haveri viszonyban lenni valaki olyannal, akiben regen csalodtam.
2015. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért oylan megbocsájthatatlan, mert beszólogatós, bunkó voltál. Én se fogadnám a jópofizást, ha velem bunkóztál volna korábban.

De azt hiszem, veled van baj, ha nem látod át a helyzetet.

2015. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kértél?
2015. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Ennek azért sok kritériuma van. Függ mindkettő fél egyéniségétől, és attól is hogy mennyire bántottad meg. Intelligenciától is függ.

Nekem van egy viszonteladóm, akivel először tök jól indult a kapcsolat, majd valamiért elmérgesedett, mert beszólt, de ő meg másképp emlékszik, tehát én voltam bunkó vele. Kb. egy évig úgy álltunk egymáshoz, mint a lópokróc, de azért folytattuk a bizniszt. Aztán én kezdtem szépen lassan megenyhülni, és kedvesebb lenni, mert elegem lett az egészből. És így ő is fokozatosan egyre kedvesebb lett újra, igazából konkrét szavak nélkül és anélkül hogy átbeszéltük volna, újra normálissá vált a kapcsolatunk. Most már én is szívesebben megyek hozzá, és ő is szívesebben jön. Ezt azért hoztam fel példának, mert ehhez két ember kell. Ha a két fél közül az egyik köti az ebet a karóhoz, nem enged, akkor hiába próbálsz változtatni magadon, a fejed tetejére is állhatsz. Szerintem megbocsájtani a legnagyobb dolog a világon, és sokkal jobban esik, mint bosszúskodni, de erre még sokan azért nem jöttek rá, mert meg sem próbálták. Úgy gondolom Te próbálkozol, de ha valaki nem értékeli, azzal ne törődj.

2015. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan, mint ha pár évnyi qurválkodás után nem tetszene, hogy nem tekintenek szűz lánynak.
2015. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Az ember a rossz dolgokat sokkal jobban megjegyzi és elkerüli. Másrészt e genyóskodással tényleg egy életre el tudod vágni magad, mert kialakul rólad egy negatív kép, és utána már alap szinten se akarnak majd veled beszélni.
2015. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A stílus maga az ember. Akik a beszólogatós korszakodban ismertek meg, azokban gondolom nem túl kedvező kép alakult ki rólad.
2015. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
nekem is volt ilyen de meglepődtem, hogy milyen könnyen megbocsátottam. Régebbi osztálytársam volt, most 13-ba megint osztálytársak lettünk. Nagyon kedvesen indított és nagyon jóba vagyunk, bocsánatot is kért.
2015. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megbocsátottak, de attól függetlenül nincs kedvük veled cimborálni.

Egyébként olyan trükkökkel, mint a bocsánatkérés és az őszinte megbánás, próbálkoztál már?

2015. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi van, látsz bennünk valami érdeket (pl gazdagok lettek) és szeretnéd hogy osztozzanak veled rajta, csak mert ismeritek egymást, és már nem sértegeted őket? Ne is próbálkozz, az ő szemükben már végleg elástad magad.
2015. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!