Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok de már elrontot...

20 éves vagyok de már elrontottam az életem. Na de hogyan fordíthatnám ezt vissza?

Figyelt kérdés

Se barátok se haverok, a családomon kívül nincsenn senkim. Velük szerencsére viszonylag jó kapcsolatot ápolok. A kutyának nem kellek semmilyen téren sem. Volt egy másfél éves kapcsolatom amiből nagyon rosszul jöttem ki. Olyannyira,hogy emiatt már senkinek sem fogok kelleni akinek van egy kicsi esze.

Gyakran vagyok depis emiatt, hogy nagy valószínűséggel egyedül kell leélnem az életemet.

Próbálok nyitott lenni a külvilágra de sok emberrel egyszerűen nem találom meg a közös hangot, akivel igen azzal meg valamilyen indokból mindig végeszakad a kapcsolatnak. Nem tudom mit tehetnék. Nem tetszik ez az élet ilyen téren. Egyebkent mindenem megvan, munka, biztonságos közeg, szerető család. Csak életem nincsen kb...


2015. okt. 7. 19:10
 1/5 anonim válasza:
Olyan nincs hogy valakinek ne legyen élete. Nekem 1 db barátom van vagyis egyre inkább úgy érzem hogy csak volt de emiatt nem bánkódok mert az élet hosszú ahhoz hogy barátok és szerelem nélkül éld le. Ha nem vagy bunkó koszos vagy csöves akkor biztos találsz valakit sőt ha bunkó az ember akkor is. El sem tudjuk képzelni naponta hány kapcsolatban vagy házasságban élő férfi/nő keresgél magának a Facebookon új partnert titokban. Véleményem szerint az ilyenek pedig azt érdemelnék hogy a büdös életben ne álljon szóba Velük senki sem. Én pontosan tudom milyen barátok nélkül élni. Szörnyű hogy szabadidőmben ha nem tudok éppen párommal lenni akkor nincs kivel elmenjek bárhova is.
2015. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.

Na, most kemény leszek, őszinte, de fogadd el. Majd talán elgondolkodol.

Figyelj ide öcskös! Az életed nem egy film, nem fog egy Rihanna féle csaj becsengetni hozzád, hogy Szia, mostantól én vagyok a csajod!". Ilyen soha nem lesz. Sőt! Egy csapat sem fog hozzád becsengetni, hogy "Szia, mostantól mi vagyunk a legjobb barátaid." Neked kell keresned, neked kell tenned mindenért. 20 évesen akármerre irányíthatod az életedet. Lehet körülötted rengeteg ember tudja az eddigi életedet, s lehet írtózik tőled, van ilyen. De pl a szomszédvárosban tuti van olyan lány aki nem tud semmit, nem kell neki mindent elmondani, szóval találhatsz kapcsolatot.

Nem siránkozni kell! Tenni valamit. Azzal semmi nem fog megoldódni, hogy beülsz a sarokba és sírdogálsz. Férfi vagy, érett, felnőtt.

Összegezd, hogy mi nem tetszik magadban. Majd változtass. Változtass addig amíg magadnak nem tetszel. SEMMI nincs veszve. Rokonom 40 évesen találta meg az igazit, most házasodott meg. Akkor te ne panaszkodj itt a 20 éveddel.

Nem siránkozni kell. Nem találod meg a közös hangot, nem is fogod mindenkivel. Én sem tudom, nagyon sokszor. Rengeteget változtam az emberek miatt, és így sem vagyok jó. Légy határozott, magabiztos, mutasd meg, hogy acél, ledönthetetlen lábakon állsz. Vége szakad a kapcsolataidnak. Ez 2 dolog miatt lehet. 1. Rossz emberekhez közeledsz, akik hozzád ilyen "Nincs ló, jó a szamár" elven közelednek. 2. Lehet benned van a hiba, túl visszahúzódóan/bunkóan/közönségesen beszélsz velük, ezért nem akarnak veled örökre szóló kapcsolatot.

Senki nem tökéletes, mindenkiben van hiba.

Aki azt mondja, hogy nincs, abban is van, mert neki az önteltsége a hiba.

Ha ahol laksz ott nem megy semmi jól, akkor költözz el, keress másik állást, másik lakást, és lehet jobb lenne ha egy kicsit távolabb mennél a családodtól.

Mert ahogy írtad még mindig nem repültél ki a fészekből, ideje lesz kilépni a nagybetűs ÉLET-be. Lehet, hogy dolgozol és eltartod magad, de életed nincs, tehát még mindig fióka vagy. 20 évesen már nincsen anyuci szoknyája.

Nőj fel. Vedd le a rózsaszín napszemüveget. Próbáld reálisan nézni a világot.

Elköltözöl 2 várossal arrébb, ott senki nem fogja ismerni a múltadat, a 1,5 éves kapcsolatodról meg senkinek nem kell mesélni, és élheted az életedet. Eljársz néha bulizni, ott szerezhetsz ismerősöket, leraksz egy tanfolyamot, vagy akármi. Vagy csak simán dolgozol.

Meg kell találnod a helyed a világban, mert ez így örökre nem mehet.

Lehet csak simán túl sokat facebookozol, túl sok idézetet olvasgatsz. Látok rengeteg olyan képet amin ábrázolva van a csecsemőkor, a gyerekkor és az öregkor. Egy kérdésem van.

HOL VAN A FIATAL/FELNŐTTKOR?

Ezek a képek meg hozzájuk csatolt nyomorék, nyálas, idézetek hozzák ki a depit az emberből.

Meg a sok irreális zene amit előadnak a magyar előadók, hogy felnőtt valaki és máris öreg. Miért? 17 éves korig tart az élet? vagy mi?

Neeem. Utána jön csak a java.

Most lehet egy bunkó tahónak látszik első olvasatra az írásom, de hidd el, tudom miről írtam.

Gondolkozz el! Ne keress kifogásokat, abból soha nem fog jó kisülni!

Hajrá, szurkolok!

2015. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem volt bunkó! Amugy csaj vagyok :D
2015. okt. 7. 22:33
 4/5 anonim válasza:
Én még nem hallottam olyan lányról akinek nincs barátnője. :) hidd el nekem hogy fogsz barátnőket találni mert szerintem azon kívül hogy most depis vagy semmi gond nem lehet veled. Tapasztalataim alapján aki köcsög bunkó az nem depis :D pasid is lesz csak vigyázz :D
2015. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"20 éves vagyok de már elrontottam az életem"

hmm szóval te előre leírod az egész életed 20 év után?

ha előre eldöntötted akkor így is lesz! de ha akarsz akkor még tehet azért, hogy jobb legyen!!!


"Volt egy másfél éves kapcsolatom amiből nagyon rosszul jöttem ki. Olyannyira,hogy emiatt már senkinek sem fogok kelleni akinek van egy kicsi esze."

Miért mi történt? félig férfivé operáltattad magad?

Én 7 évig voltam depressziós egy hülye tini szerelem miatt, de talpra álltam...


Tapasztalatból mondom, vannak olyan pillanatok amikor azt hiszed, hogy ennél nem lehet rosszabb és soha nem is lesz jobb...de hidd el ha teszel érte akkor lesz jobb! Újra lehetsz boldog!!! csak tenned kell a boldogságért!!!


22F

2015. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!