Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elrontottam az életemet?

Elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés
13/L. Előre irom kíméljetek meg ez a "mai fiatalok" "buta kislány" szövegektől. Rengeteg rossz döntést hoztam meg az életemben. Kezdem az elején 11 éves voltam amikor a szüleim szörnyű helyzetben elváltak (apám megcsalta anyumat és meg is verte többször is). Elköltöztünk a mamához. Róla tudni kell hogy tipikusan a régi idők gonosz nénikéje mindenbe beleköt. Sokan veszekedtek velem családon belűl főleg a mama. Nagyon megutálta apámat. És mivel a lánya vagyok őt látja bennem és utál. Anyumnak meg mindent bebeszél neki hogy "az egész az én hibám volt... a válás meg minden" és valahogy anyám is máshogy viselkedik velem. Apám sorra váltogatja a barátnőit akik rendszerint utálnak engem. Tavaly mondtam eleget és felvágtam az ereimet vittek összevarratni. Idén igazából vagyon nem érdekelt senki és semmi. De egy rossz társaságnak köszönthetően suliba rosszabbul tanulok, cigizek. Anyu és apu nem tud a cigiről. Úgy érzem egyre gurulk lejjebb a lejtőn és a vesztembe rohanok. De úgy érzem mindent elrontottam és hogy már semmi nem lesz jobb... Ezzel a 2 évvel elrontottam az egész életemet? :(

2015. febr. 8. 21:04
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha nem változtatsz gyorsan, akkor bszhatod az egészet. Szokj le a cigiről, keress normál baráti köröket.

Ha gondolod, nekem bővebben is írhatsz problémáidról.


13/F

2015. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te csak annyit csináltál, hogy cigizel és szarul tanulsz. Hát én ezt sehogy sem nevezném az életnek az elrontásának, de semmi pozitív az biztos.

Esetleg az életedet rontották el mások, az már helyes lenne, de még 13 évesen sok minden történhet veled, míg belekerülsz az igazi életbe, amikor dogozni kell stb.

Sokkal mélyebbről is jöttek már fel emberek, és hasonló mélységekbe is rengetegen élnek a mai napig, szóval nem kell annyira negatívan látni a dolgokat.

Én is hasonló sz#rságokat élek meg, de ez még közel sem jelent semmi olyasmit, hogy elrontottad az életed.

2015. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod, hogy mit kellene tenned csak nincs elég hatalmad az életed felett, ahhoz hogy megtedd. Az életet elrontani nem igazán lehet, inkább úgy fogalmaznék, hogy a lehetőségeid számát csökkented ezzel az életben. Elegendő akaraterővel sokat tudnál változtatni az életeden, viszont kitűnik abból amit magadról írtál, hogy ezzel nem rendelkezel.


Ha akarsz írj egy privit a személyiségedről, és akkor lehet, hogy tudok konkrétabb segítséget is adni.

2015. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az ilyet inkább privátban. Írj!
2015. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pasid van?
2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
van barátom. de ez hogy jön ide?
2015. febr. 8. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:

13 évesen nem rontottál el semmit!!!! Ez fontos, hogy tudd!!

Viszont kiutat kell találnod, mert a cigi, meg az érfelvagdosás, megfejelve egy depresszív környezettel visszafordíthatatlan károkat okozhat benned.

Én a helyedben félretenném a cigi pénzt és vennék belőle könyveket, mert:

- okosodsz tőlük

- változik a világképed

- kiváló megoldás arra, hogy visszavonulj

- nem okoz egészségügyi problémát :)

2015. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg! Ha nem fejezed be ezt az életformát MEGHALSZ!
2015. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as, ha befejezi akkor is meghal te nagyon hüle...

Kérdezőnek pedig: az idióta szüleid meg az öregnyád elsz@art élete miatt fog a tiéd is el.aródni. Most még csak a cigi, egykét éven belül megleszel a fél környéknek, piálni, drogozni fogsz stb. Ilyenekkel van tele ez az egész kibaxott ország.

2015. febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

nem k.urva vagyok hanem szeretethiányos...

2015. febr. 9. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!