Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, mit tennétek a helyemb...

Brthpt kérdése:

Srácok, mit tennétek a helyemben? Lehet elrontottam egy barátságot? 19/F

Figyelt kérdés
Ket hete szombaton voltam egy házibuliban a legjobb haverommal. Most egyikőnknek sincs barátnője, viszont ott volt egy csaj aki tetszett a spanomnak már elég régóta. Ez egy medencés buli volt, tehat nem sok ruha volt rajtunk, azt mondja nekem hogy szép az a csaj de sosem merne vele kikezdeni. Mondom valamit összehozok neki :D. Odamentem a medenceben a csajhoz, mondom figyelj, aztan kicsit így megálltam, hogy ez milyen ciki lesz, erre azt mondja a csaj, de cuki vagy bla bla szereti a félénk srácokat és lekapott!!! En meg igy tolom el magamtól, erre a haverom azt hitte hogy felszedtem a csajt. Behisztisedett. Egesz uton hazafelé hisztizett, a csaj meg hívogatott mert elkérte valakitől a számom. Kitett otthon a haverom, aztan nem keresett. Másnap eljött hozzánk a csaj meg egy barátnője!!! Elmondtam neki a szitut, erre a csaj azt mondta hogy tuti meleg vagyok mert neki még ilyet senki nem mondott hogy egy masik srac miatt nem akarok semmit tőle. A haverom be volt hisztisedve. Nem valaszolt az üzeneteimre. A konditerembe direkt úgy ment, hogy kerüljük egymast, edzésre meg direkt nem jart. Mondom átmegyek hozzá, ez így gáz. Nem volt otthon. Megvártam. Próbáltam elmondani a szitut, de adott egy fülest, hogy menjek a p@csába. Nem akartam visszaütni mert én nem ütném meg a legjobb haveromat a másik meg hogy erősebb vagyok és összecsomagoltam volna seperc alatt. Szóval most már a kondiban sem köszön. Soha nem kamuztam neki, gyerekkori haverom, tudom hogy sok csajt hülyítettünk együtt, de azt a csajt akit ő akar felszedni én nem nyúlnám le. Szóval mit csinaljak? Nekem ő olyan mintha a tesóm lenne... De nem vágom miért nem hisz nekem. De most tényleg mit csináljak?
2015. aug. 3. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki Amit ide irtal es add oda neki.
2015. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Ahogy latom, a leheto legrosszabbul jottel ki a helyzetbol, pedig csak segiteni akartal. A csajt felejtsd el, mert gondolom fontosabb a haverod nala es mondd meg neki hogy te a haverodnak akartal segiteni, o ertette felre.

A haveroddal pedig jo lenne megbeszelni, igaz igy megneheziti hogy kerul teged es ertheto a felhaborodasa, de ha annyi ideje vagytok baratok akkor biztos megenyhul.

2015. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 banánherefőzelék ***** válasza:
Hozz egy uveg palinkat es elmondom, mit tehetsz ilyenkor. :-)
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Az tényleg jó ötlet, ha megmutatod neki, amit ide írtál
2015. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kössz a tanácsokat. Hát tényleg elég szarul jöttem ki a dologból. A csajt leráztam. Csak azt nem értem, hogy hogy tud egy csaj miatt így haragudni? Kb 14 éves korunkban fogadtuk meg, hogy sosem balhézunk össze csajok miatt. Meg az milyen már, hogy msgyarázkodsz aztán állon vágnak?? Totál tróger!
2015. aug. 3. 22:10
 6/20 anonim válasza:
Szerintem azert mert bizonytalan ezzel az egesszel kapcsolatban, es nem tudja mit higgyen. Duhos jelenleg ami persze ertheto es ugy erezheti hogy megigertetek, hogy egy csaj nem all kozetek es te megis "megszegted" amit te is tudsz hogy ez nem igaz, de neki rosszul esett. Idovel biztos vagyok benne, hogy megbekel. Lehet hagyni kene neki egy kis idot, es utana probalkozni elmagyarazni neki ujra.
2015. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Fenton Dávid válasza:
Kiírtad ide Peti? Talán nem kellene folyton bizonygatni hogy minden csajt meg tudsz hódítani és talán nem kellett volna ráugrani a Krisztire. Az Attiláék is mondták, hogy megjegyezted nekik, hogy milyen formás mindene. Baromi nagy kretén vagy és tudtad hogy nekem mennyire bejött. Hogy lehet valakit véletlenül lekapni? Nem kell itt rinyálni reménykedj hogy a fősulin lesz egy hasonloan kreten gyerek akinek lenyulhatod a baratnojet.
2015. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Teso en nem kattantam ra a Krisztire es ne ferdits mert nem a csajod. Szeretted volna ha a csajod lesz. Ebben akartam segiteni. Egyebkent ha bejonnel neki akkor nem ugrott volna ram ugyhogy csak felejtsd el. Nem igy terveztem mar mondtam de nem tudom jobban elmondani. En nem akartam semmit tole. Ez egy kib€szott hulye szitu. Gyere at, verj szet ha ez kell nem erdekel csak legyunk mar tul rajta. A Soundon megigertuk hogy soha nem balhezunk csajok miatt.
2015. aug. 4. 11:24
 9/20 Fenton Dávid válasza:
Aha ezt az önteltséget tanítják valahol? Mennyire tudtam hogy azt fogod mondani hogy te kellettel volna neki! De te nagylelkű vagy nemigaz? Neked ő nem kell! Csak hanyagoljuk egymast Peti. Ha esetleg meg megtenned hogy lehuzod magad az edzesrol hogy mas parom lehessen megkoszonnem. Mar szoltam Atinak jon helyetted.
2015. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ez vihar a biliben. Egy lànyka miatt egymàsnak esni, ez pitiàner ès nevetsèges. A fèrfiak ilyenkor leülnek pàr sörrel ès megbeszèlik. A kisfiùk pedig hisztiznek mint to.
2015. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!