Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak egy ismeretlen...

Mit mondjak egy ismeretlen lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szokott állni a buszmegállóban egy lány és elterveztem, hogy oda megyek hozzá és megkérdezem a nevét.Erre van egy kis ugymond ”sablonos” szövegem , de miután megkérdeztem utánna mit beszéljek vele? A ”sablon” egyébként: Szia, ne haragudj már de láttalak és szimpatikus vagy, remélem nem veszed bántásnak de megkérdezhetem hogy hivnak? Vagy valami hasonló szöveg. Na és ez után mit mondjak? Elégé furcsa lenne ha utánna csak hátat forditanék vagy állnék ott kukán. Barátnöm még nem volt, meg lányokkal se beszéltem túl sokat szóval tanácstalan vagyok. Tudnátok segiteni? Nem gagyi vagy gáz ez ha igy elmondom neki? Barátnőivel szokta várni a buszt az gáz ha ugy megyek oda ,hogy ott vannak? Ha lényeges én 18 éves vagyok a lány meg kb saccra 15-16-17 lehet.



2015. okt. 8. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Te ilyen "sajnálom, hogy élek" típusú mber vagy? Úgy kiröhögnek ennyi ésszel, mint a huzat.

"remélem nem veszed bántásnak de megkérdezhetem hogy hivnak" - ezen mi az isten lenne a bántás??

2015. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Elsonel igaza van.
2015. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Tanácsot nemigen tudok adni, de megértelek.
2015. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szolitsd meg vmi hulyeseggel..kerj tole zsepit. Rizikos,..mert lehet, nincs nala,es mast is meg kell kerdezned,,. de...masnap akkr koszonj csak neki....aztan majdlassan vagy lesz valami, marmint beszelgetes vagy nem
2015. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt ajánlom, hogy ne akkor menj oda hozzá, ha ott vannak a barátnői, mert az nagyon rosszul is elsülhet. :/
2015. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!